2019.12.27 23:52

Dar vienas antausis „Man City“ – po vartininko pašalinimo krito prieš „Wolves“

LRT.lt2019.12.27 23:52

Anglijos „Premier“ lygos čempionų titulo savininkai vis labiau aiškėją. Titulą ginantis „Manchester City“ klubas patyrė jau penktą pralaimėjimą šį sezoną, kai išvykoje 2:3 (1:0) nusileido „Wolves“ ekipai.

Mačas Josepo Guardiolos vyrams prasidėjo tiesiog tragiškai, nes jau 12-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo vartininkas Edersonas.

Vis dėlto 23-ąją minutę į „Wolves“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Raheemas Sterlingas jo įmušti nesugebėjo, bet teisėjas su VAR pagalba fiksavo ankstyvą vartininko žengimą nuo vartų linijos ir liepė baudinį pakartoti.

R. Sterlingo smūgį vartininkas Rui Patricio atrėmė ir dar sykį, tačiau R. Sterlingas pirmas atsidūrė prie atšokusio kamuolio ir nukreipė jį į vartus.

50-ąją minutę tas pats R. Sterlingas įmušė ir antrąjį įvartį, galutinai pažadinusį „vilkus“.

55-ąją minutę pirmąjį šeimininkų įvartį pelnė Adama Traore, 82-ąją minutę rezultatą išlygino Raulis Jimenezas, o jau 89-ąją minutę po pastarojo rezultatyvaus perdavimo pergalingą įvartį smeigė Mattas Doherty.

Su 30 taškų „Woves“ aplenkė „Tottenham“ ir įsitaisė penktoje turnyro lentelės vietoje, o „Man City“ (38 tšk.) į priekį praleido „Leicester City“ (39 tšk., antra vieta). Lygoje su 52 taškais užtikrintai pirmauja „Liverpool“.