2019.12.27 21:59

De Colo ir Datome siautulys „Fenerbahče“ nepadėjo – ketvirtoji iš eilės nesėkmė

LRT.lt 2019.12.27 21:59

Stambulo „Fenerbahče“ (5-11) krepšininkai toliau murkdosi pralaimėjimų liūne. Ketvirtajame kėlinuke sugriuvusi Željko Obradovičiaus kariauna namuose 98:100 (24:22, 24:18, 22:19, 12:25, 14:16) nusileido „Valencia“ (7-11) ekipai.

Stambulo klubas turėjo 11 taškų persvarą prieš lemiamą ketvirtį (70:59), tačiau svečiai iš Ispanijos galingai spurtavo. Ketvirtojo kėlinio pirmas keturias minutes laimėjo 11:2.

Likus žaisti dvi su puse minutės „Valencia“ po Samo Van Rossomo tritaškio persvėrė rezultatą (79:77). Iki šios akimirkos 8 taškus ketvirtyje buvo įmetęs buvęs žalgirietis Brockas Motumas.

Netrukus Nando De Colo baudų metimais išlygino rezultatą, o geriausią sezono mačą žaidęs Luigi Datome savo šeštuoju tritaškiu dar kartą išvedė „Fenerbahče“ į priekį. Mike`as Tobey trimis taškais iš eilės rezultatą vėl išlygino (82:82, 35 sek.), „Fenerbahče“ nesugebėjo surengti rezultatyvios atakos, o Alberto Abalde smeigė paskutinėmis sekundėmis.

Vis dėlto tai nebuvo viskas. Nando De Colo po minutės pertraukėlės išlygino rezultatą ir išvedė komandas į pratęsimą.

Visus penkis tritaškius iki tol prametęs prancūzas pirmąjį pataikė pratęsimo metu, o „Fenerbahče“ išsiveržė į priekį (91:85).

Tačiau ispanai nepasidavė ir toliau kabinosi į rungtynes. Likus žaisti 8 sek. Jordanas Loydas dvitaškiu su Leo Westermanno pražanga pirmą kartą pratęsimo metu persvėrė rezultatą „Valencia“ naudai (100:98).

Šį kartą iniciatyvos ėmęsis N. De Colo tritaškiu pergalės išplėšti nesugebėjo.

„Fenerbahče“: N. De Colo (6/7 dvit., 1/7 trit., 16/16 baud., 7 atk. kam., 37 naud. bal.) 31, L. Datome (6/8 trit.) ir D. Williamsas (8/12 dvit.) po 20, A. Muhammedas (4/7 trit.) 14, K. Sloukas (8 rez. perd.) 10.

„Valencia“: B. Dubljevičius (9/11 dvit., 2/3 trit., 6/7 baud., 12 atk. kam., 42 naud. bal.) 30, J. Loydas ir B. Motumas po 14, M. Tobey 12.