Naujienų srautas

Sportas2019.12.27 10:48

Klaipėdoje užpultam jaunajam „Ryto“ talentui Tubučiui sulaužytas žandikaulis

atnaujinta 11.52
Rytis Kazlauskas, LRT.lt 2019.12.27 10:48

Antrąją Kalėdų dieną Klaipėdoje užpultas Vilniaus „Ryto“ klubui priklausantis jaunasis talentas Einaras Tubutis. Apie tai penktadienį paskelbė oficialus „Ryto“ klubo tinklalapis rytasvilnius.lt. 

Anot Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenų, incidentas įvyko E. Tubučiui 4 val. ryte išėjus iš baro, esančio Žvejų g. Užpuolikai krepšininkui sulaužė abi žandikaulio puses ir akiduobę. Policija pradėjo ikitesiminį tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Portalui LRT.lt susiekus su „Ryto“ direktoriumi Rolandu Jaručiu, vienas komandos vadovų pasidalino tikslesnėmis įvykio aplinkybėmis ir krepšininko sveikatos būkle.

„Krepšininkui buvo sulaužytas žandikaulis ir atlikta operacija. Mano žiniomis, Einarui lūžęs ir skruostikaulis, todėl gali tekti atlikti dar vieną operaciją. Sužeidimai, iš tikrųjų, yra labai rimti, – tvirtino R. Jarutis.

Į ligoninę gimtajame Klaipėdos mieste paguldytas krepšininkas dėl smarkių sumušimų negali kalbėti, todėl apie dar ne visas aiškias incidento aplinkybes su R. Jaručiu kalbėjosi krepšininko mama.

„Einaras dėl žandikaulio lūžio ir po to atliktos operacijos kalbėti negali, todėl bendravau tik su jo mama. Kiek žinau, antrąją Kalėdų dieną, išėjus iš kavinės, jį užpuolė trise. Daugiau detalių nežinau, tačiau labai tikiuosi, kad visi užpuolikai bus rasti ir sulaikyti policijos“, – kalbėjo „Ryto“ klubo direktorius.

R. Jarutis teigimu, pastaruoju metu Vilniaus „Perlo“ klube Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniavęs 21 metų 207 cm ūgio E. Tubutis buvo pasiekęs fantastišką sportinę formą. Per pastarąsias 6 rungtynes žaidėjas įmesdavo po 21,8 taško, atkovodavo po 3,8 kamuolio ir rinkdavo po net po 37,6 naudingumo balo. Dar gruodžio 22 d. į Mažeikių „Erelių“ krepšį E. Tubutis įmetė 22 taškus ir surinko 51 naudingumo balą.

„Einaras NKL čempionate tiesiog blizgėjo ir buvo pasiekęs puikią formą bei žaidė galingą atkarpą. Krepšininkui buvome suteikę papildomą poilsio dieną ir staiga nutinka toks incidentas“, – portalui LRT.lt kalbėjo R. Jarutis.

NKL čempionate šiame sezone E. Tubutis vidutiniškai renka po 15,8 taško, atkovoja po 8,4 kamuolio ir fiksuoja 23,8 naudingumo balų vidurkį (3 vieta lygoje).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi