Sportas

2019.12.27 09:57

„Sintek–Dzūkijos“ amerikietis DeVoe – apie žvejybą, krepšinio pamokas ir Granto įspėjimus

LRT.lt2019.12.27 09:57

Gabe‘as DeVoe į aikštelę po traumos žengė tik lapkritį. Tai, ką Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ amerikietis aikštelėje geba daryti, matysime ateityje, skelbiama tinklalapyje LKL.lt.

Tačiau vienas legionieriaus talentas ėmė skleistis dar prieš sezoną.

„Gabe‘as buvo, buvau aš ir Artūras Jomantas, – rugsėjį prisiminė „Sintek–Dzūkijos“ žaidėjas Lukas Kvedaravičius. – Artūrui su žvejyba prasčiau, tai leisdavome jam nusifotografuoti su žuvimi. Mes ją gaudėme, jis pasiėmė apdovanojimus.“

„Rūbinėje kalbėjau apie žvejybą ir tai, kad man ji patinka, – prisiminė 24-erių amerikietis. – Vienas iš vyrukų pasakė, kad jam irgi ir kad jis šiandien eina žvejoti, tad sutarėme, kad eisime kartu.

Man labai patiko – tai viena didžiausių mano aistrų.“

G. DeVoe Europoje žaidžia antrą profesionalų sezoną, tačiau jis prasidėjo trauma. Per draugiškas rungtynes „Sintek–Dzūkijos” gretose gynėjas susižeidė ir nerungtyniavo daugiau nei du mėnesius.

Grįžęs lapkričio pabaigoje G. DeVoe sužaidė penkerias rungtynes „Betsafe–LKL“, o ryškiausiai spindėjo praėjusį savaitgalį Vilniuje prieš „Rytą“ – pelnė 18 taškų.

„Esu fiziškas gynėjas, galiu mesti iš toli, galiu kurti žaidimą“, – save apibūdino G. DeVoe, kurį LKL TV pristato krepšinio bendruomenei pažinties rubrikoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.