2019.12.27 06:41

Užtikrintai „Thunder“ krepšį atakavęs Valančiūnas vedė „Grizzlies“ į pergalę

LRT.lt 2019.12.27 06:41

Dvyliktąją pergalę NBA čempionate iškovojo Jono Valančiūno atstovaujamas Memfio „Grizzlies“ (12-20) klubas, išvykoje 110:97 (23:18, 26:29, 37:27, 24:23) įveikęs Oklahomos „Thunder“ (15-15) krepšininkus.

Komandos Oklahomoje buvo susitikusios ir prieš aštuonias dienas, gruodžio 19 d. Tąkart pergalę rezultatu 126:122 iškovojo šeimininkai.

Aukštaūgis iš Lietuvos dvikovoje su „Thunder“ buvo rezultatyviausias „Grizzlies“ komandos krepšininkas – per 28 minutes aikštėje pelnė 21 tašką (9/11 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, prasižengė 2 kartus ir prarado vieną kamuolį.

Svečiai iš Memfio rungtynėse atitrūko trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo dviženkliu skirtumu – 37:27. „Thunder“ lemiamo ketvirčio metu intrigos atkurti nebesugebėjo, o „Grizzlies“ šventė pergalę.

J. Valančiūnui aikštelėje geriausiai talkino kitas aukštaūgis – Jarenas Jacksonas. Žaidėjas pelnė 20 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Thunder“ gretose geriausiai sužaidė Chrisas Paulas, įmetęs 23 taškus ir atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų.

Vakarų konferencijoje po pergalės „Grizzlies“ užima 11-ąją vietą, tačiau turi tiek pat pergalių, kiek 9 ir 10-oje vietose esantys San Antonijo „Spurs“ ir Sakramento „Kings“ klubai.

Memfio „Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 21 taškas, Jarenas Jacksonas 20, Tyusas Jonesas 15, Bradonas Clarke`as 13, Ja Morantas 10.

Oklahomos „Thunder“: Chrisas Paulas 23 taškai, Shai Gilgeousas Alexanderis 21, Dennisas Shroderis 20.