2019.12.27 00:05

Didžiulį deficitą ketvirtajame kėlinyje panaikinę „Chimki“ vis tiek krito Prancūzijoje

LRT.lt 2019.12.27 00:05

Apmaudžią nesėkmę Eurolygoje patyrė Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“, išvykoje po dramatiškos rungtynių pabaigos 88:92 neprilygusi Vilerbano ASVEL ekipai.

Dar paskutinio ketvirčio starte atrodė, jog prancūzai užtikrintai kontroliuoja situaciją, mat jų pranašumas buvo triuškinamas (76:57), tačiau tada svečiai pradėjo sparčiai artėti.

Ypatinga ir juokinga situacija nutiko likus žaisti apie tris minutes – Chrisas Krameris bandė užmesti kamuolį Anthony Gillui, prieš kurį buvo prasižengta. Kamuolys, niekieno neliestas, skrodė tinklelį – Ch. Krameriui buvo įskaitytas tritaškis, o A. Gillas dar stojo mesti baudas.

Jas pataikė ir maskviečių deficitas sumažėjo iki dviejų (84:86). Dar vėliau tas pats Ch. Krameris atsilikimą sumažino iki minimumo (88:89).

Kitoje atakoje prancūzai pataikė vos vieną baudą, o maskviečiai išprovokavo pražangą ir, sėkmės atveju, rezultatą galėjo išlyginti, tačiau Ch. Krameris prametė abi baudas, o jau kitoje atakoje šeimininkai įtvirtino savo persvarą.

ASVEL: Davidas Lighty 20, Jordanas Tayloras 17 (8 rez. perd.), Adreianas Payne’as 11, Charlesas Kahudi 10.

„Chimki“: Janis Timmas 20, Jeremy Evansas ir Aleksejus Švedas po 15.