Sportas

2019.12.26 22:02

Be australo į Vokietiją išvykęs Jasikevičius: apie traumas komandoje ir žymųjį „Bayern“ naujoką

LRT.lt2019.12.26 22:02

Atėjus didžiosioms metų šventėms Kauno „Žalgirio“ krepšininkai tikėsis vienintelės dovanos – jog penktadienį Miunchene pavyks nutraukti baisią devynių pralaimėjimų Eurolygoje seriją ir vėl grįžti į pergalių kelią. Tiesa, šį kartą žalgiriečiai neišvengė ir netekčių.

Su komanda į rungtynes neišskrido australas Jockas Landale`as. Kaip prieš rungtynes bendraudamas su Lietuvos žiniasklaida atskleidė Šarūnas Jasikevičius, aukštaūgis turi bėdų su čiurna.

Šį kartą žalgiriečiai kiek pakeitė savo išvykos rungtynių rutiną – jei anksčiau komanda mačo išvakarėse dar treniruodavosi Kaune ir į reisą išvykdavo tik vakare, tai šį kartą „Žalgiris“ priešrungtyninės treniruotės savo salėje nerengė ir jau pirmoje ketvirtadienio pusėje išskrido į Vokietiją.

Jei tiksliau – į Miuncheną, kur Šarūno Jasikevičiaus auklėtinių lauks 6 pergales per 15 susitikimų iškovojusi ir 14-oje vietoje besirikiuojanti vietos „Bayern“ ekipa.

Tuo tarpu vos 3 laimėjimus turintys žalgiriečiai lentelėje jau yra paskutiniai, 18-ti ir turi tik vieną kelią – aukštyn.

Šarūnas Jasikevičius Vokietijoje bendravo su Lietuvos žurnalistais ir išskyrė varžovų ekipos senbuvius, aptarė traumų situaciją savoje komandoje ir paminėjo žymųjį vokiečių klubo naujoką.

Apie J. Landale`o situaciją: „Užvakar pasisuko koją treniruotėje, pažiūrėsime Ulanovo situaciją, kuris jaučia blauzdos skausmus. Netekčių yra, bet pasitempti turi kiti žaidėjai.

Kiek rimta Landale`o trauma sunku pasakyti, per šventes negali daryti daug tyrimų. Neatrodo, kad tai būtų Roko Jokubaičio rimtumas, bet aš gal geriau nesakysiu nieko, nes neparemta jokiais tyrimais“.

Apie galimą Ulanovo traumą: „Jis irgi šiomis dienomis pradėjo jausti skausmus blauzdoje, tai tik nedidelę treniruotės dalį atliko vakar, matysime, ką jis galės padaryti.“.

Apie turėtą kelių dienų pertrauką tarp rungtynių: „Prienuose sužaidėme geras rungtynes, tada davėme laisvą dieną ir tada vėl dirbome. Nėra kitokių galimybių išeiti iš tokios situacijos. Treniravomės kiekvieną dieną, matysime, ar tai duos rezultatą“.

Svarbiausi akcentai prieš kovą su „Bayern“: „Fiziškumas – tai yra komanda, kuri žaidžia kietą krepšinį. Nesakau, kad jie labai greiti, bet visose pozicijose yra labai dideli, jų ilgis įspūdingas. Labai baudžia varžovus iš jų klaidų. Mums svarbu viską daryti kuo paprasčiau, kuo mažiau taktinių klaidų. Turėjome tris dienas, akcentavome detales, kad dalintume kuo mažiau taškų.

Apie Gregą Monroe: „Jis vis tiek įneša savo dalykų, yra didžiulė jėga po krepšiu. Iš kitos pusės, kažkuriais momentais žaidimas paremtas jo pasavimu, kur yra gerai įkertantys žaidėjai, 3,5 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes yra skambus skaičius. Tai vėl suprasti, ką mes galime atiduoti, ką ne ir eiti iškovoti pergalę.

Apie „Bayern“ senbuvius: „Maodo Lo tapo pagrindiniu įžaidėju, jo rolė išaugo. Lučičius pagerino tiek metimą iš toli, yra žymiai brandesnis. Sunkios rungtynės laukia“.

Apie išvykos rungtynių rutinos pasikeitimą: „Dėl švenčių, taip pat dėl to pataikymo norime ilgiau pabūti varžovų arenose, gal tai atneš kažkokių vaisių“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.