2019.12.26 16:22

Puikus Kane’o pasiekimas pažymėtas sunkia „Tottenham“ pergale

LRT.lt2019.12.26 16:22

Ketvirtadienio popietę startavo šventinis, 19-asis Anglijos „Premier“ lygos turas, o pirmose jo rungtynėse pergalę išplėšė „Tottenham Hotspur“ futbolininkai, savo žiūrovų akivaizdoje 2:1 nugalėję „Brighton“ ekipą.

Dar pirmajame kėlinyje šeimininkai buvo patekę į sudėtingą padėtį, kai Adamas Websteris sugebėjo į priekį išvesti Grahamo Potterio auklėtinius.

Tačiau situaciją Londono klubui antrame kėlinyje sutvarkyti padėjo Harry Kane`o ir Dele Alli duetas – abu šie futbolininkai pelnė po įvartį ir padėjo savo komandai iškovoti pergalę.

Įdomu ir tai, jog H. Kane`as įvarčiu pasižymėti spėjo ir rungtynių starte, tačiau dėl VAR sprendimo jis buvo anuliuotas.

Tas pats H. Kane`as į istoriją pateko ir kaip žaidėjas, kuris įvarčiu pasižymėjo jau penktose antros Kalėdų dienos rungtynėse paeiliui – jis varžovus tiksliais smūgiais per šventes baudžia jau nuo 2015-ųjų.

Jose Mourinho auklėtiniai po pergalės bent laikinai pakilo iki penktosios vietos, tačiau ketvirtadienį bus sužaisti dar aštuoni turo susitikimai.