Naujienų srautas

Sportas2019.12.25 16:47

Už parduotus garsių futbolininkų marškinėlius – nemokamos futbolo treniruotės vaikams

Alternatyviame paramos aukcione pardavus garsių futbolininkų marškinėlius šiemet surinkta 4770 eurų, už kuriuos 30 vaikų vienerius metus nemokamai mokysis futbolo paslapčių.

Brangiausiai – už 205 eurus – parduoti Lietuvos U-21 vaikinų rinktinės trenerio ir buvusio futbolininko Donato Vencevičiaus marškinėliai.

Su šiais marškinėliais atstovaudamas „Kobenhavn“ komandai 2001 metais D. Vencevičius tapo Danijos čempionu.

Pigiausiai – už 41 eurą – parduoti Vilniaus „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės futbolininko Sauliaus Mikoliūno futbolo bateliai su parašu.

„Pastebėjome, kad marškinėliai sulaukia daugiau dėmesio“, – BNS sakė aukciono organizatorė Mariana Sutkienė.

Socialiniame tinkle „Facebook“ organizuotame aukcione keletą marškinėlių įsigijo ir eurokomisaras Virginijus Sinkevičius.

Jis iš viso už 200 eurų nusipirko buvusio Vilniaus „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės futbolininko Georgo Freidgeimo ir Ukrainos rinktinės futbolininko Ruslano Malinovskio marškinėlius.

Humoristas Paulius Ambrazevičius už 110 eurų įsigijo Ispanijoje žaidžiančios vienos perspektyviausių Lietuvos futbolininkių Liucijos Vaitukaitytės marškinėlius.

Iš viso aukciono dalyviams šiemet buvo pateikti 34 pasiūlymai, tarp kurių – daugiausia įvairių futbolininkų marškinėlių, taip pat buvo ir vartininko pirštinių, futbolo batelių.

Aukcione buvo siūloma ir treniruotė su Lietuvos čempione Marijampolės „Sūduva“, galimybė dalyvauti portalo 15min.lt pokalbių laidoje apie futbolą, rungtynės su garsiais futbolininkais, pramogų pasaulio atstovais.

Taip pat buvo pasiūlyta ir treniruotė su Latvijos vicečempionės Rygos RFS komandos strategu Valdu Dambrausku.

Ją gavo 18 didžiausias sumas pasiūliusių aukciono dalyvių, kurie iš viso už treniruotę nepagailėjo daugiau nei 600 eurų.

Tai buvo daugiausia lėšų pritraukęs aukciono pasiūlymas.

Alternatyvus paramos aukcionas organizuojamas trečią kartą. Užpernai vaikų futbolo treniruotėms buvo surinkta 5200 eurų, pernai – 5000 eurų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi