2019.12.24 12:13

Į futbolo rungtynes Tanzanijoje užsukęs bičių spiečius sukėlė chaosą stadione

LRT.lt 2019.12.24 12:13

Futbolo pasaulyje pasitaiko atvejų, kai rungtynes tenka sustabdyti dėl blogų oro sąlygų ar aikštėje pasirodžiusių įsibrovėlių, tačiau Tanzanijoje paties futbolininkams teko ieškoti prieglobsčio ir bėgti nuo staiga pasirodžiusio didžiulio bičių spiečiaus.

Didžiausiame Tanzanijos mieste Dar es Salame surengtose šalies futbolo taurės rungtynėse tarp „Young Africans“ ir „Iringa United“ klubų teisėjai turėjo trumpam sustabdyti dvikovą. 53-ąją minutę abiejų komandų žaidėjai prisiplojo prie vejos arba pradėjo bėgti nuo stadione skraidyti pradėjusių bičių.

Bičių įgėlimų neišvengė abiejų komandų žaidėjai bei futbolo sirgaliai, tačiau greitai nedidelis chaosas baigėsi ir maždaug po dešimties minučių abi komandos galėjo tęsti rungtynes.

Vaizdo klipai, kuriose matomi nuo bičių bėgantys futbolininkai ir sirgaliai spėjo apskrieti visą pasaulį. Tiesa, sumišusius futbolininkų veidus klipe pakeitė ir besišypsantys teisėjai, neišsigandę bičių įgėlimų.

Dar iki bičių pasirodymo stadione „Young Africans“ futbolininkai kontroliavo situacija ir tvirtai pirmavo dvikovoje – 3:0. Rungtynes pratęsus „Young Africans“ pergalę įtvirtino dar vienu įvarčiu – 4:0.