2019.12.24 08:01

Į rikiuotę grįžęs Valančiūnas su komandos draugais nesustabdė uraganinio „Spurs“ puolimo

LRT.lt2019.12.24 08:01

Jonas Valančiūnas sugrįžo į rikiuotę po traumos, tačiau lietuvio atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (11-20) ekipa patyrė dar vieną nesėkmę NBA čempionate. Namuose žaidę „Grizzlies“ rezultatu 115:145 (31:46, 30:26, 28:36, 26:37) turėjo pripažinti San Antonijo „Spurs“ (12-17) pranašumą.

Aukštaūgis iš Lietuvos, praleidęs dvikovą su Sakramento „Kings“ ekipa dėl nedidelės traumos, dvikovoje su „Spurs“ aikštelėje praleido 25 minutes, įmetė 18 taškų (7/12 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo 16-asis J. Valančiūno dvigubas dublis šiame sezone. Lygoje pagal dvigubų dublių statistiką krepšininkas užima 11–13 vietas.

Dvikovoje Memfyje svečiai greitai pasiuntė „Grizzlies“ klubą į nokdauną. Jau po pirmojo kėlinio „Spurs“ turėjo dviženklį pranašumą ir buvo pelnę net 46 taškus (46:31).

Tayloro Jenkinso auklėtiniams sunkiai sekėsi vytis nutolusius varžovus, kurių puolimas visų rungtynių metu funkcionavo puikiai. Dvikovoje „Spurs“ pataikė net 67,4 proc. visų mestų metimų iš žaidimo.

Tritaškius Greggo Popovičiaus auklėtiniai realizavo 62,5 proc. tikslumu (15/24).

Vakarų konferencijoje „Grizzlies“ krepšininkai užima 14-ąją poziciją.

Memfio „Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 22 taškai, Ja Morantas 19, Jonas Valančiūnas 18, Dillonas Brooksas 14, Tyusas Jonesas 11.

San Antonijo „Spurs“: LaMarcusas Aldridge`as 40 taškų, DeMaras DeRozanas 26, Trey Lylesas 17, Dejounte Murray`us 14, Marco Belinelli 10.