Naujienų srautas

Sportas2019.12.22 10:38

Vieną sensaciją jau sukūrusio Labanausko kelyje – su Kloppu žaidęs vokietis

LRT.lt 2019.12.22 10:38

Praėjusį savaitgalį staigmeną pasaulio dartų čempionate pateikęs ir 9-ąjį geriausią pasaulio žaidėją eliminavęs lietuvis Darius Labanauskas jau sekmadienį bandys dar kartą iššauti ir patekti tarp 16 geriausių pasaulio žaidėjų.

82-ąją vietą pasauliniame reitinge užimantis lietuvis praėjusiame etape po įtemptos keturių setų kovos 3:1 nugalėjo anglą Ianą White`ą, o šiame etape jo lauks varžovas iš Vokietijos – 24-ąją vietą pasaulio reitinge užimantis Maxas Hoppas.

Skirtingai nuo lietuvio, kuris kovą pradėjo nuo pat turnyro pradžios ir dar atrankiniame etape 3:0 nugalėjo anglą Matthew Edgarą, M. Hoppas į varžybas prisijungė kitame etape.

Čia jis du kartus pirmavo, bet du kartus persvarą paleido ir tik penktajame sete nugalėjo Nyderlandų atstovą Benito van de Pasą (59 vieta reitinge).

Vokietis įdomus ir tuo, jog dar visai neseniai „Sky Sports“ kanalo pramoginėje programoje išbandė savo jėgas vienoje komandoje su savo tautiečiu Jurgenu Kloppu.

Jei D. Labanauskui tai yra viso labo antrasis startas pasaulio dartų čempionate, tai vokietis savo laimę bando jau septintą kartą.

Geriausias jo kol kas pasiektas rezultatas buvo pernai – tada jis trečiajame etape 1-4 nusileido vėliau čempionu tapusiam ir pirmąją vietą pasauliniame reitinge užimančiam olandui Michaelui van Gerwenui.

Šios kovos laimėtojas pateks į turnyro aštuntfinalį ir ten susitiks su anglo Jameso Wade`o (8 vieta reitinge) ir jo tautiečio Steve`o Beatono (25 vieta reitinge) poros laimėtoju.

Potencialiai istorinės D. Labanausko kovos pradžia – 15.45.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi