2019.12.21 21:23

Centrinėje turo akistatoje Anglijoje – „Manchester City“ pergalė prieš „lapes“

LRT.lt2019.12.21 21:23

Šeštadienį Mančesteryje buvo žaidžiamos centrinės 18-ojo turo Anglijos „Premier“ lygos rungtynės, kuriose svarbią pergalę iškovojo titulą ginantis „Manchester City“ klubas, 3:1 nugalėjęs „Leicester City“.

Po šios pergalės miestiečiai su 38 taškais išlieka trečioje vietoje, tačiau nuo antroje vietoje esančių įveiktų Brendano Rodgerso auklėtinių, kurie turi 39 taškus, juos skiria tik minimumas.

Mačas sėkmingiau prasidėjo svečiams – įpusėjus kėliniui juos į priekį išvedė puikų sezoną žaidžiantis Jamie Vardy, tačiau ilgai „lapės“ persvara nesidžiaugė.

Nepraėjus nė dešimčiai minučių rezultatą išlygino į buvusios komandos vartų tinklą kamuolį pasiuntęs Riyadas Mahrezas, o kėliniui visai artėjant į pabaigą 11 m baudinį, paskirtą už Ricardo Pereiros žaidimą ranka, realizavo Ilkay`us Gundoganas.

Po pertraukos krito tik dar vienas įvartis – jį pelnė „miestiečių“ puolėjas Gabrielis Jesusas, taip įtvirtinęs savo ekipos pranašumą.