2019.12.21 18:51

Nauja žvaigždė? Aštuoniolikmečio įvartis atnešė „Bayern“ ekipai antrą pergalę paeiliui

pergalę iškovojo ir „Red Bull“
LRT.lt2019.12.21 18:51

Šeštadienį vykusiose Bundesligos rungtynėse dar vieną pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, savo žiūrovų akivaizdoje 2:0 nugalėję „Wolfsburg“ vienuolikę.

Įdomu tai, jog visus reikalus bavarai išsprendė tik pačioje rungtynių pabaigoje ir jau antrą kartą paeiliui tai padaryti padėjo po keitimo aikštėje pasirodęs aštuoniolikmetis olandas Joshua Zirkzee.

Šis 83-ąją minutę pakeitę Philippe`ą Coutinho ir jau po dviejų minučių įmušė įvartį.

Tašką dar keturių minučių padėjo Serge`as Gnabry.

Įdomu tai, jog J. Zirkzee savo komandą gelbėja jau antrame ture paeiliui – savaitės viduryje vykusiame mače su „Freiburg“ jis į aikštę žengė 88-ąją minutę pakeitęs tą patį P. Coutinho ir rezultatui esant 1:1, antrą pridėto laiko minutę išvedė savo komandą į priekį, o netrukus persvarą dar labiau padidino tas pats S. Gnabry.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo ir lentelės viršuje toliau išlieka Leipcigo „Red Bull“ ekipa, nepaisant anksti praleisto įvarčio namuose 3:1 nugalėjusi „Augsburg“ futbolininkus.

Svečius jau aštuntąją minutę į priekį išvedė Florianas Niederlechneris, tačiau Leipcigo ekipa po pertraukos sutvarkė visus reikalus.

Po įvartį dabartiniams lyderiams pelnė Konradas Laimeris, Patrikas Schickas ir Yussufas Poulsenas.

Po 17 turų „Red Bull“ turi sukaupę 37 taškus ir toliau pirmauja čempionate, tuo tarpu „Bayern“ su 33 taškais yra treti.