2019.12.21 16:25

Baudinių serijoje pranašumą įrodę „Monterrey“ iškovojo bronzą pasaulio klubų čempionate

LRT.lt 2019.12.21 16:25

Katare vykstančiame FIFA pasaulio klubų čempionate paaiškėjo trečios vietos laimėtojai. Jais tapo „Monterrey“ komanda iš Meksikos, mažajame finale po baudinių serijos 4:3 nugalėjusi „Al-Hilal” vienuolikę iš Saudo Arabijos.

Nors mačą sėkmingiau pradėjo Meksikos komanda, pirmieji į priekį išsiveržė „Al-Hilal“, kai pirmajame kėlinyje kamuolį galva į vartus nukreipė Carlosas Eduardo – tai buvo vienintelis tikslus smūgis pirmoje rungtynių pusėje.

Iškart po pertraukos „Monterrey“ ėmėsi savo persvarą versti įvarčiais – per penkias minutes po įvartį pelnė Arturo Gonzalezas ir Maximiliano Meza, o meksikiečiai įgavo persvarą (2:1).

Tačiau jos ilgai išlaikyti nepavyko, mat dar po šešių minučių rezultatą lygino aikštėje po keitimo pasirodęs Saudo Arabijos atstovų puolėjas Bafetimbi Gomisas.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 2:2, pratęsimas čia nebuvo žaidžiamas, o dvikovos baigtis iš karto kėlėsi į 11 metrų baudinių seriją.

Čia tikru didvyriu tapo meksikiečių vartų sargas Luisas Cardenas – jis atrėmė du varžovų smūgius, lemiamu metu stojo mušti penktojo savo komandos baudinio ir, jį realizavęs, garantavo savo komandai bronzos apdovanojimus.

Pusfinalyje abi komandos sutiko turnyro favoritus ir jiems pralaimėjo. „Monterrey“ dramatiškai paskutinę minutę 1:2 nusileido „Liverpool“ klubui, tuo tarpu Saudo Arabijos futbolininkus 3:1 nugalėjo „Flamengo“ iš Brazilijos.

Būtent Anglijos ir Brazilijos klubai 19.30 val. susitiks šio turnyro finale, tiesioginę transliaciją taip pat galėsite sekti per LRT PLIUS ir LRT.lt.