Naujienų srautas

Sportas2019.12.21 08:02

Puikus Porzingio žaidimas nukalė „Mavericks“ pergalę Filadelfijoje, Anthony dėl traumos nebaigė rungtynių

visi rezultatai
LRT.lt 2019.12.21 08:02

Kristapas Porzingis Dalaso „Mavericks“ (19-9) klube ir toliau sėkmingai pavaduoja traumą patyrusį Luką Dončičių – šį kartą „Mavs“, vedami latvio, išvykoje 117:98 parbloškė Filadelfijos „76ers” (20-10) krepšininkai.

Įdomu tai, kad Filadelfijos ekipai tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui, tačiau vos antroji savo žiūrovų akivaizdoje.

Pagrindinis Teksaso komandos vedlys buvo K. Porzingis – jis surinko 22 taškus, nusiėmė 18 kamuolių ir blokavo 3 oponentų metimus.

Ilgą laiką rungtynės buvo apylygės, o lemiamą persvarą Dalaso krepšininkai susikrovė paskutiniame ketvirtyje – likus žaisti 5 minutes „Mavs“ pranašumas šoktelėjo iki dviženklio (101:89).

Per likusį laiką laimėtojai tik dar labiau padidino savo persvarą ir privertė „76ers“ kapituliuoti savo arenoje. Pralaimėtojų komandos neišgelbėjo ir puikias rungtynes sužaidęs komandos lyderis Joelis Embiidas, įmetęs 33 taškus ir atkovojęs 17 kamuolių.

„76ers“: Joelis Embiidas 33 (9/17 dvit., 17 atk. kam.), Benas Simmonsas 12 (8 rez. perd.), Joshas Richardsonas 10.

„Mavericks“: Timas Hardaway 27, Kristaps Porzingis 22 (18 atk. kam.), Dorianas Finney-Smithas, Jalenas Brunsonas ir Sethas Curry po 11, Maxi Kleberis 10.

Kitose rungtynėse Portlando „Trail Blazers“ (13-16) namuose 118:103 nugalėjo Orlando „Magic“ (12-17).

Tačiau pergalė pareikalavo ir nuostolių – Portlando komanda antrajame kėlinyje neteko Carmelo Anthony, patyrusio kelio traumą. Iki tol krepšininkas per 9 minutes buvo spėjęs surinkti 5 taškus ir atkovoti 6 kamuolius.

„Trail Blazers“ rungtynių kontrolę savo rankose laikė nuo pat pirmos rungtynių minutės ir neleido suabejoti savo persvara.

„Magic“: Nikola Vučevičius 23 (12 atk. kam.), D.J. Augustinas 17, Evanas Fournier 16, Aaronas Gordonas 11 (11 atk. kam.), Jonathanas Isaacas ir Markelle‘as Fultzas po 10.

„Blazers“: Damianas Lillardas 36, C.J. McCollumas 31 (8 atk. kam.), Hassanas Whiteside‘as 10 (17 atk. kam., 5 blk.).