2019.12.21 07:39

Valančiūnas sužaidė solidžias rungtynes, tačiau „Grizzlies“ krito Klivlande

LRT.lt2019.12.21 07:39

Jonas Valančiūnas užfiksavo dar vieną dvigubą dublį, tačiau iškovoti pergalės jo atstovaujamai „Memfio Grizzlies“ (10-19) komandai nepavyko – ekipa išvykoje 107:114 nusileido Klivlando „Cavaliers“ (8-21).

Pusvalandį rungtyniavęs J. Valančiūnas surinko 14 taškų, po krepšiais nusiėmė tiek pat kamuolių ir blokavo 4 varžovų metimus.

Dar ketvirtojo kėlinio starte „grizliai“ turėjo dviženklį pranašumą, tačiau tada sėkmingą atkarpą surengė „Cavaliers“. Klivlando krepšininkai spurtavo 10:0 ir priartėjo prie varžovų 91:93.

Likus žaisti mažiau nei pusantros minutės tritaškį šovė Kevinas Love ir „Cavs“ išsiveržė į priekį 109:107. Vėliau Memfio krepšininkai neužpuolė ir vėliau buvo priversti griebtis tyčinių pražangų taktikos.

Klivlando komandos žaidėjų ranka prie baudų metimo linijos nedrebėjo, jie įtvirtino savo persvarą ir į sąskaitą pridėjo dar vieną pergalę.

„Cavaliers“: Jordanas Clarksonas 33 (6/9 dvit., 6/8 trit.), Kevinas Love‘as 21 (3 atk. kam.), Darius Garlandas 14, Cedi Osmanas 13 , Tristanas Thompsonas 10 (15 atk. kam.).

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 24, Dillonas Brooksas 14, Jonas Valančiūnas 14 (14 atk. kam.), Jae Crowderis 10.