Naujienų srautas

Sportas2019.12.20 16:29

„Arsenal“ turi naują trenerį – apie Mikelį Artetą pranešė oficialiai

LRT.lt 2019.12.20 16:29

Nuo lapkričio 29-osios be vyriausiojo trenerio buvęs Londono „Arsenal“ klubas oficialiai pranešė, kad naujuoju klubo vedliu tampa 37 metų ispanas Mikelis Arteta.

Nuo 2016 metų buvęs futbolininkas dirbo „Manchester City“ klubo vyr. trenerio Josepo Guardiolos asistentu.

„Mes turime ir vėl tapti komanda, kuri varžosi dėl svarbiausių titulų. Mes visi suprantama, kad tam reikės daug dirbti, tačiau tikime, kad galime tai pasiekti.

Aš esu realistas, suprantu, kad tai neatsitiks per naktį, tačiau šis klubas turi tikrai pajėgių žaidėjų ir gerą užnugarį ateinančių talentų“, - BBC cituoja M. Artetą.

1997 m. „Barcelona“ akademijoje sužibėjęs M. Arteta iki pagrindinės komandos taip ir neprasibrovė, žaidė Glazgo „Rangers“, San Sebastiano „Real Sociedad“, o 2005 metais atvyko į Angliją.

Pirmojoje savo stotelėje „Premier“ lygoje ispanas žaidė „Everton“ gretose, kur per 7 su puse sezono sužaidė 209 mačus ir pelnė 34 įvarčius.

Vėliau M. Arteta persikėlė į „Arsenal“, kur žaidė iki 2016-ųjų. Per 149 mačus su Londono klubo marškinėliais jis pelnė 16 įvarčių, dukart laimėjo FA taurę.

M. Arteta puslapis „Wikipedijoje“ teigia, kad ispanas kalba ispanų, katalonų, anglų ir baksų kalbomis, gali susikalbėti portugališkai, ispaniškai ir itališkai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi