Sportas

2019.12.20 13:37

„Kibirkšties-MRU“ krepšininkės stos į dvikovą su žymių Lietuvos vyrų komanda

LRT.lt2019.12.20 13:37

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ ir žinomų žmonių krepšinio komandos „Kažkur Matyti“ tradicija sužaisti kalėdines rungtynes sugrįžta, skelbiama pranešime spaudai.

Per šešerias iki šiol vykusias tarpusavio akistatas keturias pergales iškovojo „Kibirkšties-MRU“ merginos, tačiau eurokomisaro Virginijaus Sinkevičiaus vedami „Kažkur Matyti“ šįkart savo sėkme neabejoja.

Iš Briuselio kone tiesiai į rungtynes grįžtantis V. Sinkevičius, užimsiantis „Kažkur Matytų“ kapitono ir pagrindinio įžaidėjo pareigas, pasirinko starto penketą ir ant parketo išbėgs kartu su daininku Donatu Montvydu, radijo laidų vedėju Žygimantu Geču, video turinio kūrėju Hariu Zenkovu ir elitinėje MLB lygoje žaidžiančios „Pittsburgh Pirates“ beisbolininku Dovydu Neverausku.

Penktadienio rungtynėse „Kažkur Matytiems“ taip pats atstovaus reperis Alekna, radistas Jonas Nainys, romano „Gaono kodas“ autorius Rytis Sabas, radijo laidų vedėjas Gedas Saročka ir kiti.

„Geros nuotaikos užtaisas yra svarbiausias ginklas, kurį paruošėme rungtynėms. Jei ši taktika pasiteisins, pergalė bus mūsų“, – rugntynių išvakarėse tikino V.Sinkevičius.

„Per šiuos metus daug dirbau su moterimis atlikėjomis, todėl esu pasiruošęs ir moterų krepšinio komandos iššūkiui. Namų darbai padaryti“, – juokėsi J. Nainys.

„Kažkur Matytų“ žaidžiantysis treneris G .Saročka žada ir kietą kovą, ir smagų reginį.

„Revanšas. Daugiau jokių kalbų, – šypsojosi G. Saročka. – Kaip tikri džentelmenai, varžovėms nepaliksime jokių vilčių. O jei rimtai – tikimės gerai praleisto laiko tiek žaidėjams, tiek žiūrovams, kurių laukia kalėdinės dovanos“.

„Kibirkšties-MRU“ komanda kažkur matytus vyrus įveikė keturis sykius (81:60, 87:78, 76:75 ir 88:79), vienas susitikimas pasibaigė lygiosiomis (91:91), o kartą pergale džiaugėsi „Kažkur Matytų“ komanda (89:94).

Tai prieškalėdinė krepšinio šventė, skirta ne tik smagiai praleisti, bet ir prisidėti prie kilnaus tikslo – padėti sunkiau gyvenančių šeimų jauniesiems krepšininkams ir krepšininkėms, kuriems lankyti krepšinio treniruotes ar įsigyti sportinius batelius finansiškai sudėtinga.

Šioje šventinėse-labdaringose krepšinio rungtynėse tiek vyrų, tiek moterų komandos aukos pinigus. Abiejų komandų krepšininkai kvies norinčius prisidėti ir susirinkusius žiūrovus.

„Džiaugiamės, kad šių šventinių rungtynių metu iškart galėsime išpildyti vieno berniuko svajonę. Jis nori sužaisti rungtynes su profesionaliomis krepšininkėmis, – pasakojo „Kibirkšties-MRU“ kapitonė Kristė Druskytė. – Tai vienuolikmetis aktyvus vaikas, labai mėgsta krepšinį ir kitą sportą. Jo didelis noras užbūrė mus visus šiuo šventiniu laikotarpiu, todėl „Kibirkšties-MRU“ ekipa nori jį priimti į savo kolektyvą ir suteikti nepamirštamas emocijas. Kviečiame visus prisidėti prie gerumo akcijos ir būti šių rungtynių dalimi“.

„Smagu, kad tokias rungtynes pavyks suorganizuoti jau septintą kartą, buvome padarę pertrauką, tačiau džiaugiamės, kad ir toliau galime pratęsi šią puikią tradiciją, – sako „Kibirkšties-MRU“ komandos vadovas Dainius Virbickas. – Tai puikus ir labai tikslingas laiko praleidimo būdas, kuris patinka ne tik žaidžiantiems, bet ir susirinkusiems pažiūrėti. Prieš gražiausias metų šventes puiki galimybė pasilinksminti ir padėti sunkiau gyvenantiems“.

„Kibirkšties-MRU“ merginos šiam mačui ruošiasi rimtai: kartoja derinius, tobulina tritaškių metimų taiklumą, daro atsispaudimus ir žada, kad pirmą sykį Lietuvos krepšinio istorijoje bus atliktas moters dėjimas per rungtynes.

„Per treniruotes viskas pavyksta, dabar dėjimą reikia perkelti į rungtynes, – žada „Kibirkšties-MRU“ vidurio puolėja Daugilė Šarauskaitė, kuri taptų pirma Lietuvos krepšininke atlikusia dėjimą per rungtynes. – Tokį šansai jau turėjau ir savo ankstesnėse rungtynėse su „Kažkur Matytais“, tačiau tąsyk Virgilijus Alekna pademonstravo solidžią gynybą ir nepavyko. Šįkart turime idėjų ir sieksime patekti į istoriją“.

„Kibirkšties-MRU“ ir „Kažkur Matytų“ rungtynės M. Romerio universiteto sporto salėje (Ateities g. 20) penktadienį prasidės 19 val. Rungtynių pertraukų metu vyks įvairūs konkursai, o žiūrovai pasidarę nuotrauką su D. Šarauskaitės maketu ir įkėlę jį į socialinius tinklus galės laimėti krepšininkės marškinėlius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt