2019.12.18 23:21

Debiutas įvyko: Jocytė sulaukė krikšto ir moterų Eurolygoje

LRT.lt2019.12.18 23:21

Jaunoji Lietuvos moterų krepšinio žvaigždė Justė Jocytė gruodžio 18-osios vakarą prisimins dar ilgai. Vilerbano ASVEL jaunimo krepšinio akademijai priklausanti lietuvė sulaukė savo šanso moterų Eurolygoje bei žaidė pirmąsias minutes turnyre karjeroje gindama ASVEL moterų klubo garbę.

J. Jocytė aikštėje pasirodė rungtynių Prancūzijoje tarp ASVEL (3-5) ir Kursko „Dinamo“ (4-4) pabaigoje, kuomet šeimininkių pranašumas nekėlė abejonių, o iki finalinės ketvirtojo kėlinio pabaigos sirenos buvo likusios kiek mažiau nei pustrečios minutės.

Krepšininkė iš Lietuvos taškų pelnyti nespėjo – prametė vietą tritaškį, prarado kamuolį bei kartą prasižengė ir surinko minusinį naudingumo balų skaičių (– 2).

Rungtynes lietuvės ekipa laimėjo rezultatu 84:59 (10:20, 27:12, 26:15, 21:12).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Ingrid Tanqueray, pelniusi 17 taškų. Michelle Plouffe pridėjo 15.

Prieš kiek mažiau nei dvi savaites J. Jocytė spėjo debiutuoti ir Prancūzijos moterų krepšinio čempionate.

J. Jocytė dvikovoje su „Saint-Amand-les-Eaux Hainaut Basket“ ekipa aikštėje praleido praleido kiek daugiau nei 2 minutes, per kurias taškų nepelnė (0/1 tritaškio), tačiau atkovojo kamuolį. 14-metė liko be naudingumo balų.

14-metė krepšininkė tapo jauniausia, debiutavusia Prancūzijos pirmenybėse.