2019.12.18 23:34

„Neptūno“ krepšininkams Dižone nepavyko sugrįžti į pergalių kelią Čempionų lygoje

LRT.lt2019.12.18 23:34

Klaipėdos „Neptūno“ (4-5) krepšininkai penktosios pergalės FIBA čempionų lygos turnyre dvikovoje Dižone (Prancūzija) nesumedžiojo. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai rezultatu 71:92 (17:28, 15:23, 26:16,13:25) skaudžiai nusileido vietos JDA (6-3) ekipai.

Pirmoje komandoje akistatoje Klaipėdoje JDA klubas „Neptūną“ taip pat įveikė dviženkliu skirtumu – 89:75.

Solidžias rungtynes nugalėtojų gretose dvikovoje Dižone sužaidė ir šeimininkų naujokas iš Lietuvos – Saulius Kulvietis. Lietuvis per 23 minutes aikštėje pelnė 11 taškų ir atkovojo 2 kamuolius.

Šeimininkai susitikimo atitrūko dviženkle persvara jau pirmojo kėlinio metu po spurto 10:2 – 24:14. „Neptūno“ puolimas ir gynyba strigo, o tuo pasinaudoję JDA krepšininkai po pirmosios mačo dalies tvirtai pirmavo – 51:32.

Trečiajame kėlinyje klaipėdiečiai po tritaškių serijos ėmė artėti prie varžovų (49:61). T. Rinkevičiaus ekipai prieš lemiamą kėlinį skirtumą pavyko sutirpdyti iki 9 taškų – 58:67.

Visgi paskutinės 10 minučių dvikovoje lūžiu svečių žaidime netapo. Klaipėdos ekipos puolimas vėl sustojo, o JDA palengva tolo bei susitikimo pabaigoje įtvirtino pergalę.

Klaipėdos „Neptūnas“: Deividas Gailius 17 taškų, Gytis Masiulis 15, Tadas Sedekerskis 13.

Dižono JDA: Axelis Julienas 21 taškas, Richardas Solomonas 15, Alexandre`as Chassangas 14, Lamonte Ulmeris 12, Saulius Kulvietis 11, Rasheedas Sulaimonas 10.