Naujienų srautas

Sportas2019.12.18 20:09

Blattas grįžta į krepšinį – prisijungs prie „Knicks“ klubo

LRT.lt 2019.12.18 20:09

NBA čempionate rungtyniaujantis Niujorko „Knicks“ klubas oficialiai paskelbė apie prie organizacijos prisijungusį patyrusį ir puikiai Europoje pažįstamą specialistą Davidą Blattą. 

Amerikietis į stipriausią planetos krepšinio lygą grįžta po trejų metų pertraukos ir „Knicks“ klube užims krepšinio operacijų konsultanto pareigas.

D. Blattas dar šių metų vasarą paskelbė, kad serga išsetine skleroze, o rudenį vyriausiojo trenerio kėdę Pirėjo „Olympiakos“ klube užleido savo bičiuliui Kęstučiui Kemzūrai.

Palikęs Graikiją amerikietis buvo viešai paskelbęs apie savo norą pradėti diplomato karjerą ir darbuotis Izraelyje. Visgi specialistas sugrįžo į NBA, kur dirbo 2014–2016 metais treniruodamas Klivlendo „Cavaliers“ klubą. 2014–2015 m. sezone specialistas su „Cavaliers“ nužygiavo iki NBA finalo, kuriame teko pripažinti Ouklendo „Warriors“ pranašumą.

JAV ir Izraelio pilietybes turintis treneris „Knicks“ pranešime teigia, kad ilgą laiką norėjo dirbti klubo valdymo struktūroje.

„Su nekantrumu laukiu prasidedančio kito savo karjeros krepšinyje etapo, nes jau anksčiau esu oficialiai pranešęs apie pasitraukimą iš trenerio darbo. Mane ilgą laiką domino galimybė dirbti komandos valdyboje, tad noriu padėkoti Steve`ui Millsui ir Scottui Perry už suteiktą galimybę būti krepšinio operacijų kolektyvo dalimi“, – cituojamas D. Blattas.

Vyriausiojo trenerio karjeroje D. Blattas yra tapęs Eurolygos, Europos taurės čempionu, o su Rusijos vyrų krepšinio rinktine 2007 m. Europos čempionate laimėjo aukso medalius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi