2019.12.17 22:01

Apmaudžiai pralaimėję Kuzminskas ir Kalnietis baigė pasirodymą Europos taurėje

LRT.lt2019.12.17 22:01

Iš Europos taurės turnyro jau po grupių etapo pasitraukė Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipa su Mantu Kalniečiu ir Mindaugu Kuzminsku. Lietuviškoji komanda išvykoje 90:92 (28:26, 15:22, 19:15, 28:29) nusileido Bursos „Tofaš“ atstovams.

Krasnodaro klubui tai buvo 6-oji nesėkmė per 10 rungtynių, privertusi tenkintis 5-ąja vieta B grupėje.

Bursos komanda su 5 pergalėmis kol kas trečia. Ją gali aplenkti Vilniaus „Ryto“ krepšininkai, jei trečiadienį iškovos pergalę.

M. Kuzminskas aikštėje praleido 28 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (5/10 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir perėmė kamuolį bei išsibaudavo.

M. Kalnietis rungtyniavo 29 minutes. Per tą laiką jis pelnė 12 taškų (3/4 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo vienąk amuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimmus, blokavo metimą, 3 kartus suklydo bei sykį prasižengė.

„Tofaš“: S. Mejia (6/10 tritaškių) 21, D. J. White`as 15, D. Williamsas 13.

„Lokomotiv“: J. O`Bryantas 18, S. Dekkertis (10 atk. kam.) ir M. Kuzminskas po 17.