2019.12.15 23:11

„Lyon“ nelaimė – vienerios rungtynėse dviem žaidėjams trūko kelio raiščiai

LRT.lt2019.12.15 23:11

Liono „Olympique“ klubas ir jo gerbėjai ilgai keiks šio sekmadienio Prancūzijos čempionato rungtynes. Komanda patyrė nesėkmę namuose, o du komandos žaidėjai patyrė labai rimtas traumas, dėl kurių praleis likusią sezono dalį.

0:1 pralaimėtose rungtynėse su „Rennes“ ekipa skirtingų kojų kryžminius kelių raiščius nusitraukė komandos lyderis Memphis Depay`us ir jaunasis talentas Jeffas Reine-Adelaide`as.

Pastarasis traumą patyrė ir buvo pakeistas sužaidus 35 minutes, o olandas M. Depay`us – tik prasidėjus antrajam kėliniui.

Šį sezoną kone geriausią karjeros formą demonstravęs M. Depay`us buvo neabejotinas komandos lyderis, Prancūzijos čempionate pasižymėjęs 9 kartus, o dar 5 įvarčius pelnęs Čempionų lygoje.

21-erių J. Reine-Adelaide`as į komandą atvyko vasarą ir yra laikomas labai talentingu žaidėju. Jis irgi buvo svarbus „Lyon“ rotacijoje, o per 18 mačų Prancūzijoje buvo spėjęs įmušti 3 įvarčius ir atlikti 4 rezultatyvius perdavimus.

Abu komandos žaidėjai iš rikiuotės dėl traumų krenta iki sezono pabaigos.

Tik 25 taškus turintys „Lyon“ futbolininkai kol kas rikiuojasi aštuntoje Prancūzijos čempionato vietoje.