2019.12.15 22:05

Dončičius iš rikiuotės iškrito mažiausiai dviem savaitėms

LRT.lt2019.12.15 22:05

Dalaso „Mavericks“ lyderis Luka Dončičius po patirtos blauzdos traumos nerungtyniaus bent dvi savaites, skelbia ESPN.

Šį sezoną beveik po trigubą dublį vidutiniškai renkantis slovėnas susižeidė pastarosios „Mavericks“ rungtynėse su Majamio „Heat“, kai pačioje mačo pradžioje verždamasis po krepšiu nesėkmingai padėjo koją ant varžovo pėdos.

Dalaso ekipa po pratęsimo patyrė nesėkmę 118:122, o jau antrąją minutę susižeidęs puolėjas į aikštę nebegrįžo.

Iškart po mačo „Mavs“ treneris Rickas Carlisle`as žiniasklaidai sakė, kad L. Dončičius tikrai nežais pirmadienio rungtynėse su Milvokio „Bucks“. Komanda oficialiai nepraneša, kiek laiko slovėnas negalės rungtyniauti, tačiau ESPN šaltiniai skelbia apie bent dvi savaites.

Šį sezoną slovėnas renka po 30,4 taško, 9,9 atkovoto kamuolio ir 9,3 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.

Iki šio mačo L. Dončičius net 20 rungtynių iš eilės rinko bent po 20 taškų, 5 rezultatyvius perdavimus ir 5 atkovotus kamuolius. Ilgesnę tokią seriją NBA yra surengęs tik legendinis Oscaras Robertsonas.

„Mavericks“ iš pastarųjų 13 rungtynių laimėjo net 11, tačiau dabar iškritus lyderiui laukia sunki serija. Teks iš eilės žaisti su „Bucks“, „Celtics“, „76ers“ ir „Raptors“ – visomis geriausiomis Rytų konferencijos komandomis.