2019.12.15 17:53

„Premier“ lygoje „Tottenham“ aplenkė „Man Utd“ kovoje dėl pirmojo ketverto

LRT.lt2019.12.15 17:53

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį sužaistos dar dvejos rungtynės, kurios kovėsi dėl pirmojo turnyro lentelės ketverto besivaržančios komandos.

Ant bangos buvę „Manchester United“ futbolininkai namuose labai atkaklioje kovoje grūmėsi su Liverpulio „Everton“.

Nesėkmingiausias mačo epizodas nutiko sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, kai po „Everton“ kampinio 36-ąją minutę Victoras Lindelofas neišvengė į jį skriejusio kamuolio ir nukreipė jį į savus vartus.

Ilgą laiką „Everton“ pirmavo ir žaidė gerą futbolą, tačiau po pertraukos Mančesterio futbolininkai perėmė iniciatyvą.

78-ąją minutę savo antruoju karjeros įvarčiu „Premier“ lygoje Masonas Greenwoodas išlygino rezultatą.

Kitame stadione „Wolverhampton“ ekipa namuose ilgai kovojo, tačiau 1:2 pralaimėjo Londono „Tottenham Hotspur“.

Svečiams jau 8-ąją minutę Lucasas Moura įmušė įvartį, tačiau „Spurs“ pergalės neišlaikė. 67-ąją mačo minutę rezultatą išlygino Adama Traore.

Jau per teisėjo pridėtą laiką Janas Vertonghenas puikiu įvarčiu išplėšė savo komandia pergalę.

Kovoje dėl pirmojo turnyro lentelės ketverto ekipos maksimaliai neišnaudojo „Chelsea“ nesėkmės šeštadienį. Londono klubas su 29 taškais lieka tvirtai ketvirtas. „Man Utd“ ir „Wolves“ turi po 25 taškus, o „Spurs“ po pergalės jau surinko 26 taškus ir pakilo 5 penktąją vietą.