2019.12.15 08:18

Gerbėjus išgąsdinęs Dončičius dėl traumos nebaigė mačo

LRT.lt2019.12.15 08:18

Luka Dončičius pirmą kartą šį sezoną baigė mačą vos su dviem taškais, tačiau tam buvo skaudi priežastis – trauma, privertusi slovėną baigti mačą pačioje jo pradžioje. Laimei, rentgenas nerodo rimtesnės traumos.

Dalaso „Mavericks“ (17-8) krepšininkai namuose po atkaklios pratęsimu pažymėtos kovos 118:122 (23:37, 27:36, 31:18, 31:21, 6:10) turėjo pripažinti Majamio „Heat“ (19-7) pranašumą.

Sužaidus vos dvi minutes besiverždamas prie krepšio L. Dončičius nesėkmingai pastatė koją ir susižeidė blauzdą. Jis iškart paliko aikštę ir į rungtynes daugiau negrįžo.

„Mavericks“ labai greitai atliko rentgeną, kuris parodė, kad bent jau lūžio nėra, tačiau „Mavs“ dar rungtynių metu paskelbė, kad L. Dončičius mače nebepasirodys.

Po mačo Dalaso ekipos treneris Rickas Carlisle`as negalėjo pasakyti, kiek rimta yra komandos lyderio trauma, bet teigė, kad pirmadienį su Milvokio „Bucks“ puolėjas greičiausiai nežais.

Šį sezoną slovėnas renka po 30,4 taško, 9,9 atkovoto kamuolio ir 9,3 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.

Be savo lyderio likęs Dalaso klubas po pirmosios mačo dalies nuo „Heat“ atsiliko net 50:73, tačiau po pertraukos išlygino žaidimą ir galiausiai išplėšė pratęsimą. Likus žaisti 31 sek. Majamio ekipos lyderis Jimmy Butleris baudų metimais išlygino rezultatą.

Rezultatyviausiai „Mavs“ gretose žaidęs Timas Hardaway`us Jaunesnysis nepataikė metimo likus žaisti 10,5 sek., o J. Butleris neįmetė tritaškio jau aidint pagrindinio rungtynių laiko sirenai.

Papildomą laiką „Mavs“ pradėjo atkarpa 6:2, tačiau po Tylerio Herro tritaškio „Heat“ užsikūrė ir nurūko pirmyn į pergalę.

„Mavericks“: T. Hardaway`us Jr. (6/14 trit.) 28, K. Porzingis (14 atk. kam.) 22, J. Brunsonas (7 atk. kam., 8 rez. perd.) 18, J. J. Barea 12.

„Heat“: J. Butleris (10/12 baud., 7 rez. perd.) 27, T. Herro 19, B. Adebayo (11 atk. kam., 10 rez. perd.) 18, K. Olynykas 17, K. Nunnas 13, K. Leonardas 10.