2019.12.15 07:32

Prie užtikrintos „Grizzlies“ pergalės Valančiūnas prisidėjo puikia kova dėl kamuolių

LRT.lt2019.12.15 07:32

NBA reguliaraus sezono rungtynėse Memfio „Grizzlies“ (9-17) krepšininkai namuose užtikrintai 128:111 (35:30, 34:24, 35:30, 24:27) įveikė Vašingtono „Wizards“ (7-17) ekipą.

Tai buvo trečioji Memfio ekipos pergalė per ketverias pastarąsias rungtynes ir ketvirtasis iš eilės „Wizards“ pralaimėjimas.

Jonas Valančiūnas šiose rungtynėse nebuvo rezultatyvus. Pelnė 6 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit.) per 29 žaidimo minutes. Tiesa, lietuvis atkovojo 12 kamuolių (5 puolime), perėmė kamuolį, dukart blokavo metimus, tačiau 6 kartus suklydo ir triskart prasižengė.

Į priekį „Grizzlies“ ekipą vedė jaunieji komandos krepšininkai. 27 taškus pelnė Dillonas Brooksas, o nuo suolo pakilęs Brandonas Clarke`as įmetė 25.

Antrajame ketvirtį didžiąją persvaros dalį susikrovę „Grizzlies“ krepšininkai per šį ketvirtį metė net 64 proc. taiklumu. B. Clarke`as net 19 savo taškų buvo surinkęs iki pertraukos, o trečiajame ketvirtyje keturis tritaškius pataikė iki tol ne taško nepelnęs Solomonas Hillas.

Prieš lemiamas 12 minučių 20-ies taškų persvarą (104:84) turėję „Grizzlies“ krepšininkai iš esmės nebesutiko pasipriešinimo.

„Grizzlies“: D. Brooksas (8/10 dvit.) 27, B. Clarke`as (10/13 dvit.) 25, J. Morantas 18, J. Jacksonas 16, S. Hillas 12.

„Wizards“: B. Bealas (5/13 trit., 10 atk. kam.) 29, T. Brownas 16, I. Smithas ir A. Schofieldas po 14.