Naujienų srautas

Sportas2019.12.15 07:02

Įspūdingai kovojęs Kavaliauskas devintajame raunde krito po pasaulio čempiono Crawfordo kojomis

LRT.lt 2019.12.15 07:02

Teisėjo trečiajame raunde apvogtas Egidijus Kavaliauskas kovoje dėl pasaulio čempiono WBO pusvidutinio svorio kategorijos diržo atsilaikė iki devintojo raundo, tačiau nebesugebėjo pasipriešinti Terence`ui Crawfordui, dukart pasiuntusiam jį į nokdauną. Kova baigėsi techniniu čempiono nokautu.

Legendinėje „Madison Square Garden“ arenoje Niujorke lietuvis pasiuntė savo varžovą į nokdauną trečiajame raunde, tačiau teisėjas to neįskaitė, užfiksavęs T. Crawfordo suklupimą, bet ne nokdauną.

Po trijų raundų lietuvis pirmavo prieš savo varžovą, tačiau kovai einant toliau jo pranašumas ir jėgos blėso.

Vis daugiau T. Crawfordo smūgiu pasiekdavo E. Kavaliauską, kol septintajame raunde lietuvis pirmą kartą buvo pasiųstas į nokdauną.

Aštuntajame raunde amerikietis jau buvo aiškus kovos lyderis, o po dar dviejų nokdaunų devintajame raunde buvo paskelbta T. Crawfordo pergalė.

E. Kavaliauskas prieš kovą buvo laikomas ryškiu autsaideriu, tačiau po įspūdingos kovos sulaukė daugybės komplimentų iš viso pasaulio bokso komentatorių ir specialistų.

Už šią kovą amerikietis uždirbo mažiausiai 4 mln. JAV dolerių, kai E. Kavaliausko prizas nėra aiškus. Kur kas geriau bokso pasaulyje žinomas T. Crowfordas šia pergale išsaugojo savo WBO čempiono diržą.

31 metų lietuvis patyrė pirmąjį pralaimėjimą profesionalų bokso ringe (21 perg., 1 lyg., 1 pral.), o T. Crowfordas laimėjo jau 35-ąją savo kovą iš tiek pat galimų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi