2019.12.14 21:22

Dvikovoje San Sebastiane „Barcelona“ futbolininkai nesugebėjo įveikti „Real Sociedad“

LRT.lt2019.12.14 21:22

Šeštadienį sužaistose Ispanijos futbolo „La Liga“ čempionato rungtynėse „Barcelona“ futbolininkai San Sebastiane sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su vietos „Real Sociedad“ klubu.

Jau 12-ąją minutę po susistumdymo prieš svečių komandos baudos aikštelėje teisėjai skyrė baudinį į „Barcelona“ vartus. Situaciją išnaudojo Mikelas Oyarzabalas ir išvedė „Real Sociedad“ į priekį – 1:0.

38-ąją susitikimo minutę greitoje atakoje Antoine`as Griezmannas nestipriu, tačiau tiksliu smūgiu virš vartininko išlygino rezultatą.

Antrojo kėlinio pradžioje, 49-ąją minutę, greitoje atakoje atsidūrę „Barcelona“ žaidėjai atliko puikią kombinaciją, po kurios Luisas Suarezas nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

62-ąją minutę labai pavojingą „Real Sociedad“ žaidėjo smūgį atlaikė „Barcelona“ vartininkas Marcas-Andre Ter Stegenas, tačiau kamuolys nuo vartininko rankų patogiai nusileido prie Alexanderio Isako kojų, kuris išlygino rezultatą.

Per likusį laiką abi komandos tiksliais smūgiais nepasižymėjo.