Naujienų srautas

Sportas2019.12.13 17:45

TenisoNamai.lt Rudens dvejetų turnyro čempionų taurės iškeliavo iš Vilniaus

LRT.lt 2019.12.13 17:45

Dešimtmetį šiemet mininti interneto platforma TenisoNamai.lt pabaigė paskutinį 2019 m. sezono – Rudens dvejetų – turnyrą. Jame dėl nugalėtojų vardo aštuoniuose skirtinguose divizionuose kovėsi beveik 700 tenisininkų ir tenisininkių iš visos Lietuvos, rašoma pranešime spaudai.

Finalinio renginio puošmena tapo pajėgiausio vyrų diviziono lemiamas susitikimas, kuriame Dariaus Kavaliausko (Prienai) ir Mindaugo Simanaičio (Marijampolė) duetas įveikė vilniečių Andriaus Labunsko ir Jevgenij Tekutjev porą. Daugiau nei 2 valandas trukusioje finalinėje akistatoje D. Kavaliauskas ir M. Simanaitis buvo pajėgesni 4:6 6:3 6:4.

Tai yra bene pirmas kartas varžybų istorijoje, kuomet TOP diviziono nugalėtojų taurės iškeliavo iš Vilniaus.
Prieniškis D. Kavaliauskas sako, kad finalo baigtis galėjo pakrypti į bet kurią pusę, nes tai buvo puiki lygių varžovų dvikova.

„Labai įtemptas mačas. Pralaimėjome pirmąjį setą, galėjome lygiai taip pat nusileisti ir antrame. Labai džiaugiuosi, kad mums visgi pavyko perlaužti mačo eigą. Negaliu išskirti kažkokios vienos priežasties kodėl taip įvyko. Galbūt tiesiog tai buvo mūsų vakaras“, – teigia D. Kavaliauskas.

Beje, dažniausiai kortuose jį galima išvysti poroje su Audriumi Šeškumi, charizmatiškojo krepšinio trenerio ir eksperto Virginijaus Šeškaus broliu. „Mano nuolatinis partneris niekaip neišsigydo kojos traumos. Todėl šį kartą teko pakeisti partnerį. Mindaugą pažįstu jau tikrai seniai, daugybę kartų žaidėme drauge, gerai suprantame vienas kitą korte, o tai, manau, taip pat prisidėjo prie mūsų pergalės“.

Paprašytas pasidalinti įspūdžiais apie šį turnyrą, D. Kavaliauskas tvirtina, jog tai puikios varžybos, kuriose jie neturėjo lengvų susitikimų.

„Tikrai daug pajėgių teniso mėgėjų, keli buvę profesionalūs žaidėjai ar treneriai. Atkrintamosiose varžybose lengvų mačų neturėjome, pasirodymą galėjome baigti kad ir pirmame jų rate. Buvo labai įdomu pasitikrinti savo jėgas, jau nekalbant apie jausmą tapus čempionais“, – pasakoja prieniškis.

Vienas iš projekto vadovų Vytautas Bartulis tuo nesistebi ir sako, kad TenisoNamai.lt pamažu išauga Vilniaus marškinėlius.

„Be abejo, mūsų veiklos centru išlieka Vilnius, tačiau Rudens dvejetų turnyre jau turėjome nemažai porų ar žaidėjų iš kitų Lietuvos miestų. D. Kavaliausko ir M. Simanaičio porą daug kas nuo pat pradžių laikė vienais iš pagrindinių pretendentų į čempionų titulą. Jie yra daugelio įvairių mėgėjų teniso turnyrų nugalėtojai, todėl turėjau nuojautą, kad vilniečiams šį kartą gali nepasisekti. Taip ir atsitiko“, – pasakoja V. Bartulis.

Kitų Rudens dvejetų turnyro divizionų čempionais tapo Kęstutis Stabingis ir Arūnas Šveistys, Mindaugas Taraskevičius ir Rokas Tamulionis, Tomas Bagdanskis ir Eglė Jurkevičienė, Aurimas Zimnickas ir Olesia Zimnickienė, Vytautas Lataitis ir Emilija Ruzgaitė, Laima Ingileikinė ir Asta Čepienė.

Pasibaigus kiekvienam turnyrui TenisoNamai.lt apdovanoja ir aktyviausią bei daugiausiai prizinių vietų varžybose iškovojusį teniso klubą. Tokiu šį kartą tapo „Tennis Temptation“ iš Vilniaus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi