2019.12.12 20:48

Giedraitis rungtyniavo puikiai, tačiau ALBA nusileido Kurtinaičio treniruojamai „Chimki“ ekipai

LRT.lt 2019.12.12 20:48

Ketvirtadienį Eurolygoje susitiko „lietuviškos“ komandos – Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ ir Berlyno ALBA su Roku Giedraičiu. Namie žaidusi Rusijos ekipa triumfavo 104:87 (23:32, 31:19, 23:12, 27:24).

Tai buvo 7-oji nugalėtojų pergalė iš 13 galimų. ALBA sąskaitoje – 4 laimėjimai ir 9 nesėkmės.

Svečiai pirmojo kėlinio antroje pusėje surengė 13:3 spurtą ir sužaidus 10 min. pirmavo 32:23. Antrajame ketvirtyje „Chimki“ atsakė 12:2 atkarpa, o prasidedant ilgajai pertraukai jau turėjo 3 taškų persvarą (54:51).

Trečiąjį ketvirtį R. Kurtinaičio auklėtiniai pradėjo dar vienu spurtu, šįkart – 8:0. Tai leido atitrūkti dviženkliu skirtumu (62:51).

Iki susitikimo pabaigos skirtumas nebuvo nukritęs žemiau 9 taškų ribos.

R. Giedraitis rungtyniavo kiek mažiau nei 28 minutes. Per jas mūsų tautietis pelnė 17 taškų (5/8 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą perėmė kamuolį ir suklydo bei 3 sykius prasižengė. Jis buvo rezultatyviausias savo komandoje.

14 taškų ALBA komandai dar pelnė Nielsas Giffey (3/4 tritaškių), 13 pridėjo Landry Nnoko (11 atk. kam.).

Nugalėtojams 24 taškus surinko Devinas Bookeris (10/13 dvitaškių, 4/4 baudų, 10 atk. kam.). 22 sumetė Aleksejus Švedas (3/10 tritaškių, 7/7 baudų, 8 rez. perd.).