2019.12.12 00:07

Čempionų lygos grupių etapo finišas: aiškios visos aktrintamųjų dalyvės

LRT.lt2019.12.12 00:07

Po trečiadienio vakarą sužaistų paskutinių 8 šio sezono UEFA čempionų lygos grupių etapo rungtynių paaiškėjo visi 16 klubų, kurie iškovojo bilietus į turnyro atkrintamąsias.

A grupėje dar prieš šį turą dėl savo vietos atkrintamosiose buvo ramūs Madrido „Realo“ ir Paryžiaus „St. Germain“ klubai.

Ispanijos ekipa Briugės mieste rezultatu 3:1 (0:0) įveikė šeimininkų „Brugge“ vienuolikę.

53-ąją minutę pirmąjį „Real“ įvartį pelnė Rodrygo, tačiau jau po dviejų minučių rezultatą išlygino Hansas Vanakenas.

Pergalę „karališkajai“ ekipai atnešė 64-ąją minutę Viniciaus Junioro pelnytas įvartis.

Per pirmąją teisėjo pridėto laiko minutę įvarčiu pasižymėjo ir Luka Modričius.

Tuo tarpu grupės lyderiai „St. Germain“ futbolininkai pasismagino savų žiūrovų akivaizdoje 5:0 (2:0) suvarpydami Stambulo „Galatasaray“ vartų tinklą.

33-ąją minutę Mauro Icardi pelnė pirmąjį susitikimo įvartį, o po dviejų minučių rezultatą padvigubino Pablo Sarabia.

47-ąją minutę Neymaras atidarė antrojo kėlinio įvarčių sąskaitą.

63-ąją minutę, Kylianas Mbappe pratęsė varžovų triuškinimą, o 84-ąją minutę 11 m baudinį realizavęs Edinsonas Cavani sudėjo visus taškus ant „i“.

„St. Germain“, tik kartą sužaidusi lygiosiomis per šešis susitikimus, surinko 16 taškų, „Real“ užėmė antrąją vietą su 11 taškų, trečia vieta atiteko „Brugge“ (3 tšk.), ketvirtoji – „Galatasaray“ (2 tšk.).

B grupėje paskutinis grupių etapo turas įtakos komandų išsirikiavimui turnyro lentelėje taip pat neturėjo. Jau anksčiau pirmąją vietą užsitikrinę Miuncheno „Bayern“ futbolininkai namuose 3:1 (2:1) įveikė antrąją vietą užėmusią Londono „Tottenham Hottspur“ ekipą.

14-ąją minutę Kingsley Comanas išvedė šeimininkus į priekį, o rezultatą po šešių minučių išlygino Ryanas Sessegnonas.

Pirmojo kėlinio pabaigoje, 45-ąją minutę, rezultatą „Bayern“ vėl persvėrė Thomas Mulleris.

Trečiąjį šeimininkų įvartį susitikime pelnė Phillippe`as Cautinho, pasižymėjęs 64-ąją minutę.

Pirėjuje įvykusioje akistatoje trečiąją vietą grupėję užėmę „Olympiacos“ 1:0 (0:0) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ futbolininkus.

Vienintelį susitikimo įvartį 88-ąją minutę nuo 11 m atžymos pelnė Youssefas El Arabi.

C grupėje. „Atalanta“ įveikė „Shakhtar“, o „Manchester City“ – Zagrebo „Dinamo“.

D grupėje dar prieš paskutinį turą aršiausiai kovojo Madrido „Atletico“ ir Leverkuzeno „Bayer“ vienuolikės.

„Atletico“ geriausiai susitvarkė su savo užduotimis ir paskutinėse rungtynėse prieš atkrintamąsias 2:0 (1:0) nugalėjo Maskvos „Lokomotiv“ futbolininkus bei grupėje finišavo antri.

„Atletico“ saviems žiūrovams įvartį galėjo padovanoti jau trečiąją rungtynių minutę, tačiau 11 m baudinio nerealizavo Kieranas Trippieras.

Visgi 17-ąją minutę Joao Felixas pasižymėjo pirmuoju šeimininkų įvarčių susitikime.

26-ąją minutę Alvaro Morata tiksliu smūgiu sukedeno varžovų vartų tinklą, tačiau teisėjai po VAR vaizdo peržiūros įvarčio dėl nuošalės neįskaitė.

Paskutinį tikslų smūgį dvikovoje užfiksavo 54-ąją minutę pasižymėjęs Felipe.

Vokietijoje įvykusioje dvikovoje tarp „Bayer“ ir Turino „Juventus“ ekipų svečius tenkino tik pergalė ir „Atletico“ pralaimėjimas. Visgi abi sąlygos neišsipildė.

„Bayer“ klubas rezultatu 0:2 (0:0) neatsilaikė prieš pirmąją vietą grupėje iškovojusią Turino „Juventus“.

Nugalėtojų gretose Cristaino Ronaldo įvartį pelnė 75-ąją minutę, o jau per antrąją teisėjų pridėto laiko minutę paskutinį susitikimo įvartį realizavo Gonzalo Higuainas.