Naujienų srautas

Sportas2019.12.11 19:54

Buvęs pasaulio krepšinio čempionas serbas pakėlė ranką prieš savo žmoną ir dukrą

LRT.lt 2019.12.11 19:54

Serbijoje į pirmąsias naujienų portalų antraštes pateko buvęs profesionalus krepšininkas ir pasaulio čempionas – Milanas Gurovičius. Naujienų portalas novosti.rs praneša, kad M. Gurovičius pakėlė ranką prieš savo žmoną ir dukrą. 

44-erių metų vyras po iškvietimo buvo sulaikytas policijos ir nuvežtas į nuovadą. Teigiama, kad į baudžiamąją atsakomybę serbas bus patrauktas praėjus 48 valandoms po sulaikymo. Buvusiam Serbijos rinktinės žaidėjui policija iškart uždraudė pasimatyti su nuo smurto nukentėjusiais šeimos nariais.

Novosti.rs žiniomis, incidentas Gurovičių šeimos namuose prasidėjo antradienio vakarą, kai vyras sudavė savo žmonai Tanjai. Išsigandusi dėl savo motinos sveikatos, šeimos atžala – nepilnametė Milica – bandė užstoti motiną nuo M. Gurovičiaus, tačiau buvęs krepšininkas trenkė ir savo dukrai.

Portalas sportblic.rs tvirtina, kad savo žmoną M. Gurovičius mušė netgi tuomet, kai ši buvo nukritusi ant žemės. Anot pranešimų, abi moterys patyrė sumušimus, tačiau rimčiau nenukentėjo.

Po įvykio motina su dukra naktį praleido su Tanjos Gurovič sūnumi iš pirmosios santuokos.

Krepšininkas po incidento bendravo su portalu sportblic.rs ir teigė, kad jo žmona buvo pirmoji pradėjusi incidentą.

„Nenoriu pateisinti savo veiksmų, bet žmona mane puolė pirmoji. Buvau ką tik grįžęs iš Novi Sado, kur lankiau savo motiną. Žmona isteriškai puolė mane, spjaudėsi ir stumdėsi. Suėmiau ją ir pabandžiau nustumti“, – kalbėjo M. Gurovičius, pabrėžęs, kad skyrybų su dabartine žmona jis siekia ne vienerius metus, bet tam prieštarauja T. Gurovič.

Praeityje serbas atstovavo „Peristeri“, AEK, „Unicaja“, „Partizan“, „Joventut“, „Crvena Zvezda“ ir kitiems klubams. Su Serbijos ir Juodkalnijos rinktine M. Gurovičius 2002 metais tapo pasaulio čempionu, o 2001 m. laimėjo Europos čempionatą.

Po profesionalo karjeros 2012–2013 m. sezone M. Gurovičius pradėjo vyriausiojo trenerio karjerą, kuri truko tik trejus metus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi