2019.12.11 07:27

NBA naktis: latvio šėlsmas ir pratęsta „76ers” serija

LRT.lt 2019.12.11 07:27

Vašingtono „Wizards“ latvis Davis Bertanis ir toliau demonstruoja įspūdingą formą, tačiau tai nepadėjo praėjusią naktį jo atstovaujamai komandai iškovoti pergalės NBA čempionate. „Wizards“ išvykoje 107:114 turėjo pripažinti Šarlotės „Hornets“.

D. Bertanis pelnė 32 taškus, pataikydamas 8 tolimus metimus iš 12. Abu šie rodikliai – krepšininko karjeros rekordas.

Likus žaisti kiek daugiau nei pusę minutės latvis eiliniu savo tritaškiu priartino komandą iki dviejų taškų (107:109), tačiau jau vėliau sekusioje atakoje tuo pačiu atsakė ir šeimininkai, taip vėl susikraudami saugesnį pranašumą (112:107).

Per likusį laiką Vašingtono ekipa dar bandė prašyti minutės pertraukėlės, tačiau ja nieko nepešė, o kitoje aikštelės pusėje „Hornets“ pergalę įtvirtino dviem baudų metimais.

„Hornets“: Devonte Grahamas 29, Terry Rozieras 17 (8 atk. kam.), Milesas Bridgesas 16, P.J. Washingtonas 15, Cody Zelleris 14 (10 atk. kam.), Bismackas Biyombo 13 (15 atk. kam.).

„Wizards“: Davis Bertanis 32 (8/12 trit., 9 atk. kam.), Rui Hachimura 18 (12 atk. kam.), Bradley Bealas 16 (9 rez. perd.), Ishmaelis Smithas 13.

Kitose rungtynėse puikią seriją pratęsė Filadelfijos „76ers“ krepšininkai, savo arenoje 97:92 nugalėję Denverio „Nuggets“ ekipą bei taip pratęsę įspūdingą seriją ir iškovoję jau 13-ąją pergalę savo namų arenoje iš tiek pat galimų.

Prie jos labiausiai prisidėjo Joelis Embiidas, surinkęs 22 taškus ir atkovojęs 10 kamuolių.

Likus žaisti mažiau nei 20 sekundžių šeimininkai turėjo trijų taškų persvarą (95:92), o prie baudų metimo linijos stojo J. Embiidas. Šio ranka nesudrebėjo, į krepšį skriejo abi krepšininko baudos. Per likusį laiką „Nuggets“ atakos nebeorganizavo ir pergalė atiteko Filadelfijos klubui.

„76ers“: Joelis Embiidas 22 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Tobias Harrisas 20 (7 atk. kam.), Matisse‘as Thybulle‘as 13, Alas Horfordas 11 (9 atk. kam.).

„Nuggets“: Willas Bartonas 26 (7 atk. kam.), Nikola Jokičius 15 (7 atk. kam.), Gary Harrisas 14, Paulas Millsapas 10.