Naujienų srautas

Sportas2019.12.10 18:04

Geros naujienos „Sūduvai“: Čeburinas turėtų likti Marijampolėje

LRT.lt 2019.12.10 18:04

Baltarusijos žiniasklaidoje neseniai pasirodžiusios naujienos, kad dabartinis Marijampolės „Sūduvos“ treneris Vladimiras Čeburinas gali karjerą pratęsti šioje šalyje, panašu, nebėra labai tikėtinos.

Primename, jog buvo pranešama, jog strategu rimtai buvo susidomėjusi Minsko „Dinamo“ ekipa, kuri pirmą kartą nuo 2011-ųjų šiemet neiškovojo šalies medalių.

Buvo spėjama, jog tai gali kainuoti postą ekipos treneriui Sergejui Gurenkai, nepaisant to, jog šis dar turėjo metus galiojančią sutartį su klubu.

Tačiau tokią informaciją paneigė Minsko ekipos sporto direktorius Jurijus Pokladas.

„Šis klausimas yra sudėtingas. Susirinkus klubo valdybai aptarsime situaciją ir padarysime išvadas. Dabar aišku tai, kad S. Gurenka yra klubo treneris ir turi galiojančią sutartį su klubu“, – kalbėjo J. Pokladas.

Jis taip pat be didelio entuziazmo kalbėjo apie pagrindiniu pretendentu perimti komandos vairą laikytą V. Čeburiną.

„Įvairių gandų gali būti daug, tačiau pasakysiu tiek – tiesa tokia, jog V. Čeburinas turėtų pasirašyti naują sutartį su „Sūduvos“ komanda“, – kalbėjo „Dinamo“ sporto direktorius.

Priminsime, jog kiek anksčiau laidoje „Vieni vartai“ Marijampolės klubo prezidentas Vidmantas Murauskas teigė, jog apsisprendimą treneris turi pateikti iki šio pirmadienio – gruodžio 16-osios.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi