2019.12.10 07:56

Jonas Valančiūnas tritaškiais bei dvigubu dubliu prisidėjo prie „Grizzlies“ pergalės

LRT.lt2019.12.10 07:56

Trijų pralaimėjimų iš eilės seriją nutraukė Memfio „Grizzlies“ krepšininkai su Jonu Valančiūnu. Jie svečiuose 110:102 (29:20, 25:27, 34:32, 10:6) nugalėjo San Francisko „Golden State Warriors“ klubą.

Tai buvo 7-oji Tenesio valstijos komandos pergalė iš 23 galimų. „Warriors“ yra laimėję 5 kartus ir patyrę 20 nesėkmių.

Po 3 kėlinių komandas skyrė 10 taškų (89:79). Aikštės šeimininkai buvo porą kartų sumažinę atsilikimą iki 8, tačiau greita 7:0 atkarpa leido „Grizzlies“ pabėgti iki jau 15 taškų (98:83). Šio deficito San Francisko ekipos krepšininkai panaikinti nebesugebėjo.

Lietuvis efektyviai išnaudojo savo progas, tačiau prisirinko pražangų. Jis aikštėje praleido 27 minutes, per kurias pelnė 13 taškų (3/5 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 1/3 baudų), sugriebė 10 kamuolių, atliko 4 reultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir išsibaudavo – 6 sykius pažeidė taisykles.

Memfio klubas užima 13-ąją vietą Vakarų konferencijoje, „Warriors“ yra dviem pozicijomis žemiau.

„Grizzlies“: J. Morantas (5/9 dvitašių, 3/5 tritaškių, 7/8 baudų, 7 rez. perd.) 26, D. Brooksas 17, G. Allenas (3/4 tritaškių) 15.

„Warriors“: D. Russellas (2/12 dvitaškių, 4/10 tritaškių, 7 rez. perd.) ir A. Burksas (8/8 baudų, 7 atk. kam., 6 rez. perd.) po 18, W. Cauley-Steinas (6/9 dvitaškių, 5/6 baudų, 8 atk. kam.) 17.