2019.12.09 07:28

Bjelicos vedami „Kings“ nutraukė „Mavericks“ pergalių seriją

visi rezultatai
LRT.lt2019.12.09 07:28

Nemanja Bjelica pakartojo karjeros NBA rezultatyvumo rekordą, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ 110:106 įveikė Dalaso „Mavericks“ krepšininkus.

Dalaso komandai tai buvo pirmoji nesėkmė po penkių pergalių paeiliui, tuo tarpu „Kings“ nutraukė trijų nesėkmių seriją.

Visas rungtynes gana užtikrintai pirmavę (66:46, 106:90) „Kings“ krepšininkai problemų prisidarė paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis, kai „Mavs“ priartėjo 106:108.

Paskutinėmis sekundėmis iniciatyvos ėmėsi Luka Dončičius, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė, o pergalę „Kings“ komandai dėjimu įtvirtino tas pats N. Bjelica.

Iš viso serbas Dalaso krepšininkams atseikėjo 30 taškų ir taip pakartojo karjeros NBA rezultatyvumo rekordą.

L. Dončičius pralaimėjusių gretose surinko 27 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“: Timas Hardaway 29 (9/12 trit.), Luka Dončičius 27 (8 rez. perd., Dorianas Finney-Smithas (8 atk. kam.) ir Kristaps Porzingis (8 atk. kam.) po 13.

„Kings“: Nemanja Bjelica 30 (9/11 dvit.), Buddy Hieldas 26 (5/6 trit.), Harrisonas Barnesas 13, Richaunas Holmesas 12 (9 atk. kam.), Trevoras Ariza ir Bogdanas Bogdanovičius po 10.