Sportas

2019.12.08 14:37

Italijoje sekmadienį baigėsi „Didžiojo prizo“ varžybų finalas

Pamatykite etapo pasirodymų vaizdo įrašus
LRT.lt2019.12.08 14:37

Sekmadienį Turine, Italijoje, baigiasi dailiojo čiuožimo „Didžiojo prizo“ finalinis etapas. Visi nugalėtojai jau prieš sekmadienį buvo aiškūs – dalyviai pademonstravo parodomąsias programas.

Parodomosios programos vaizdo įrašą jau greitai galėsite rasti LRT mediatekoje bei portale LRT.lt.

Prieš šokių ant ledo laisvosios programos pasirodymus pirmavo Prancūzijos pora Gabriella Papadakis ir Guillaume`as Cizeronas (83,83 taško), laipteliu žemiau rikiavosi amerikiečiai Madison Hubbell ir Zachary Donohue (82,72).

Šokių ant ledo trumpoji programa:

Pasaulio dailiojo čiuožimo taurės varžybos. Italijos „Didysis prizas“. Šokiai ant ledo. Trumpoji programa

Trečioje vietoje buvo įsitaisiusi kita amerikiečių pora Madison Chock ir Evanas Batesas (81,67 tšk.).

Lyderiai išlaikė pozicijas ir šeštadienį bei, iš viso surinkę 219,85 tšk. daugiau nei 9 balais aplenkė artimiausius persekiotojus iš JAV – M. Chock ir E. Batesą (210,68 tšk.).

Trečioje vietoje liko kiek prasčiau šeštadienį čiuožę ir viena pozicija žemiau nukritę amerikiečiai M. Hubbell ir Z. Donohue (207,93 tšk.).

G. Papadakis ir G. Cizerono finalinis pasirodymas:

Gabriella Papadakis ir Guillaume`as Cizeronas – pergalingas šokis Italijos „Didžiojo prizo“ varžybose

Tarp moterų iki šeštadienio dominavo Rusijos atstovės. Pirmoje vietoje buvo 16-metė Alena Kostornaja (85,45 taško), nuo jos atsiliko Alina Zagitova (79,60) ir Anna Ščerbakova (78,27).

Moterų trumpoji programa:

Pasaulio dailiojo čiuožimo taurės varžybos. Italijos „Didysis prizas“. Moterys. Trumpoji programa

Lyderė išlaikė pirmąją poziciją ir laimėjo surinkusi 247,59 tšk. Tai buvo pirmasis jos pasirodymas, o todėl ir pergalė, tokio lygio varžybose. Į antrąją vietą pakilo A. Ščerbakova, geriausiai pasirodžiusi šeštadienį (240,92 tšk.). Į trečią vietą iš penktosios pakilo dar viena rusė – Aleksandra Trusova (233,18 tšk.).

Tarp vyrų triumfavo 20-metis Nathanas Chenas per abu rungtis surinko 224,92 tšk. ir daugiau nei 30 taškų aplenkė Yuzuru Hanyu (194,00 tšk.). Trečias liko Kevinas Aymozas (178,92 tšk.).

Vyrų trumpoji programa:

Pasaulio dailiojo čiuožimo taurės varžybos. Italijos „Didysis prizas“. Vyrai. Trumpoji programa

Nugalėtojui tai buvo jau trečioji pergalė „Didžiojo prizo“ varžybų finale. Dar jis yra 2 kartus tapęs pasaulio čempionu – 2018 ir 2019 metais.

N. Cheno finalinis pasirodymas:

Be didesnės konkurencijos: Nathanas Chenas – triskart dailiojo čiuožimo „Didžiojo prizo“ varžybų nugalėtojas

Porų varžybose pergalę iškovojo Kinijos sportininkai Sui Wenjing ir Hanas Chongas. Jie laisvosios programos metu surinko 134,19 taško ir pagal šį rodiklį buvo antri. Tačiau bendra jų taškų suma, pridėjus ir trumposios programos skaičių, buvo didžiausia tarp visų porų – 211,69.

Porų trumpoji programa:

Pasaulio dailiojo čiuožimo taurės varžybos. Italijos „Didysis prizas“. Poros. Trumpoji programa

Bendroje įskaitoje antri liko laisvojoje programoje su 134,60 taško geriausiai pasirodę Peng Cheng ir Jinas Yangas iš Kinijos. Susumavus jų taškus su trumposios programos sportininkai surinko 204,27 taško.

Bronza atiteko Rusijos čiuožėjams Anastasijai Mišinai ir Aleksandrui Galliamovui. Šie laisvojoje programoje surinko 131,65 taško, o bendroje įskaitoje sukaupė 203,13.

Porų laisvoji programa:

Pasaulio dailiojo čiuožimo taurės varžybos. Italijos „Didysis prizas“. Poros. Laisvoji programa
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.