2019.12.08 17:11

Amandas Paulauskas Europos jėgos trikovės čempionate liko trečias

LRT.lt2019.12.08 17:11

Kaune sekmadienį pasibaigusiame Europos klasikinės jėgos trikovės čempionate vyrų svorio kategorijoje iki 120 kilogramų lietuvis Amandas Paulauskas liko trečias ir iškovojo bronzos medalį iš viso surinkęs 877,5 kilogramus.

Aukso medalį iškovojo lenkas Piotras Sadowskis, kuris iš viso surinko 895 kilogramų, antroje vietoje liko tiek pat taškų, kaip ir Amandas Paulauskas surinkęs ukrainietis Dmytras Pavlenko.

Kovoje dėl aukso Amandui Paulauskuo koją pakišo pirmoji – pritūpimo su štanga rungtis, kurios metu sportininkas tik iš trečio karto iškėlė 305 kilogramų štangą. Antroje, štangos spaudimo rungtyje A. Paulauskas pasirodė geriausiai iš visų sportininkų ir iškėlė 247,5 kilogramų sveriančią štangą. „Mirties traukos“ veiksme lietuvis geriausiu bandymu iškėlė 325 kilogramų štangą.

Sportininkas taip pat sidabro medalį iškovojo prieš dvi savaites pasibaigusiame pasaulio jėgos trikovės su specialia apranga čempionate

Lietuvos jėgos trikovės federacijos Prezidentas Erlandas Paulauskas teigia, kad sportininko pasirodymas viršijo visus lūkesčius: „Amandas tik visai neseniai grįžo iš Pasaulio čempionato su specialia apranga. Visas pasiruošimas tokio tipo varžyboms yra kitoks, todėl labai džiaugiamės, kad Amandas galėjo dalyvauti Europos čempionate ir iškovojo bronzos medalį“.