Sportas

2019.12.06 15:18

Sporto arbitražo teismas patenkino „Chelsea“ skundą – klubas vėl galės įsigyti žaidėjus

LRT.lt2019.12.06 15:18

Londono „Chelsea“ klubas jau nuo kitų metų sausio mėnesio galės atlikti ėjimus žaidėjų rinkoje. BBC praneša, kad Sporto arbitražo teismas (CAS) patenkino „Chelsea“ skundą ir sutrumpino šių metų pradžioje klubui skirtą FIFA bausmę perpus. 

CAS paliko galioti vieno žaidėjų lango perėjimo bausmės laikotarpį Londono ekipai. Sutrumpėjusi bausmė reiškia, kad „Chelsea“ netrukus galės vėl rašytis kontraktus naujais žaidėjais. Be to, sumažėjo ir klubui skirta piniginė bausmė – nuo 600 tūkst. iki 300 tūkst. Šveicarijos frankų.

Bausmė legendiniam „Premier“ lygos klubui skirta už 150 įvairių taisyklių pažeidimus pasirašant sutartis su į akademiją atvykusiais 69 talentais.

Kaip teigia „Football Leaks“, FIFA tyrė 19 per trejus metu įvykusių atvejų, iš kurių 14 buvo susiję su jaunesniais nei 18 metų žaidėjais.

FIFA draudimas negalioja klubo moterų ir salės futbolo komandoms. Be to, „Chelsea“ klubas minimu laikotarpiu galės atsisakyti žaidėjų paslaugų.

CAS aiškinimu, „Chelsea“ iš tikrųjų pažeidė taisykles, susijusias su nepilnamečių žaidėjų iš užsienio įsigijimu. Visgi buvo patvirtinta, kad Londono vadovybės veiksmai nebuvo tokie rimti kaip juos iš pradžių įvertino FIFA.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.