2019.12.06 21:22

Eurolygoje – uraganinis „Barcelona“ puolimas ir „Žalgirį“ paviję „Zenit“

LRT.lt2019.12.06 21:22

Įspūdingą puolimą pademonstravę „Barcelona“ krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę Eurolygoje. Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai išvykoje 102:94 susitvarkė su Maskvos srities „Chimki“ krepšininkais, treniruojamais Rimo Kurtinaičio.

Verta paminėti, jog „Chimki“ komandai tai buvo jau ketvirtoji nesėkmė paeiliui.

Svečiai iš Ispanijos rungtynių kontrolę savo rankose laikė nuo pat pirmųjų minučių ir buvo visai greta pirmoje rungtynių dalyje pelnytų taškų Eurolygos rekordo – šie įmetė 61 tašką. Rekordas (65 taškai) priklauso Nižnij Novgorodo komandai, 2015-aisiais metais per pirmus du kėlinius įmetusiai net 65 taškus.

Kiek didesnę intrigą rusai buvo grąžinę tik ketvirtojo kėlinio finiše, kai buvo sumažinę atsilikimą iki trijų taškų (94:97), tačiau tada galutinius taškus sudėjo savo metimus pataikę Nikola Mirotičius ir Malcolmas Delaney.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 23, Jeremy Evansas 16, Devinas Bookeris (5 atk. kam.) ir Sergejus Karasevas po 14, Stefanas Jovičius 11 (5 rez. perd.).

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 25 (8 atk. kam.), Malcolmas Delaney ir Ante Tomičius po 13, Adamas Hanga (6 rez. perd.), Cory Higginsas ir Kyle’as Kuricas po 10.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo ir Kauno „Žalgirį“ pagal pergales pavijo Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkai, savo žiūrovų akivaizdoje 75:70 nugalėję Vilerbano ASVEL.

Rusijos komandai tai buvo trečiasis laimėjimas (pirmasis namuose) ir dabar „Zenit“ pagal iškovotų pergalių skaičių susilygino su Kauno „Žalgiriu“.

Likus žaisti tris minutes, ASVEL turėjo taško deficitą (67:68), tačiau tada Sankt Peterburgo krepšininkai sėkmingai užbaigė dvi atakas ir vėl atitrūko (72:67).

Per likusį laiką Prancūzijos komandai sugrįžti į rungtynes nepavyko ir tokiu būdu buvo patirta jau ketvirtoji nesėkmė Eurolygoje paeiliui.

„Zenit“: Alexas Renfroe 16 (8 rez. perd.), Gustavo Ayonas 14 (5 atk. kam.), Mateušas Ponitka 11 (5 atk. kam.), Willas Thomasas ir Timas Abromaitis po 8.

ASVEL: Theo Maledonas 9 (5 rez. perd.), Livio Jean-Charlesas (9 atk. kam.), Ismaelis Bako, Jordanas Loydas, Tonye Jekiri ir Davidas Lighty po 8.