2019.12.06 08:02

NBA naktis: pratęsimas Naujajame Orleane, sutrypti „Knicks“ ir kuklesnis Hardeno indėlis

LRT.lt2019.12.06 08:02

NBA čempionate naktį iš ketvirtadienio į penktadienį sužaisti keturi susitikimai, kuriuose užfiksuoti solidūs asmeniniai pasirodymai sužaistas mačas su pratęsimu Naujajame Orleane.

Finikso „Suns“ (10-11) krepšininkai, vedami asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą užfiksavusio Devino Bookerio, išvykoje 139:132 (38:40, 36:30, 33:21, 18:34, 14:7) po pratęsimo palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“ (6-16) ekipą.

Nugalėtojų gretose D. Bookeris pelnė net 44 taškus (8/13 dvitaškių, 5/11 tritaškių, 13/13 baudų), atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei atkovojo 8 kamuolius.

Ispanas Ricky Rubio prie pergalės prisidėjo solidžiu dvigubu dubliu – pelnė 13 taškų ir atliko net 15 rezultatyvių perdavimų. Frankas Kaminsky „Suns“ ekipai pelnė 20 taškų.

Naujojo Orleano klube J.J. Redickas surinko 26 taškus, Jrue Holiday 23, Brandonas Ingramas 21, Lonzo Ballas 20.

Toronte pasisvečiavusi Hjustono „Rockets“ (14-7) ekipa rezultatu 119:109 (34:28, 29:27, 31:33, 25:21) nugalėjo šeimininkų „Raptors“ (15-6) klubą.

Namuose itin retai pralaimintys Toronto krepšininkai savų žiūrovų akivaizdoje patyrė tik antrąjį pralaimėjimą šiame sezone.

„Rockets“ spurtavo ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje, kuomet per pusantros minutės surinko 12 taškų ir nutolo nuo varžovų dviženkliu skirtumu – 113:103. Per likusį laiką šeimininkai intrigos nebeatkūrė.

„Rockets“ gretose tik antrąjį kartą šiame sezone Jamesas Hardenas nebuvo rezultatyviausias komandos žaidėjas. J. Hardenas pelnė 23 taškus, o rezultatyviausiai Hjustono ekipoje rungtyniavo Benas McLemore`as, įmetęs 28 taškus.

Russellas Westbrookas pridėjo trigubą dublį – 19 taškų, 13 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Pascalis Siakamas Toronto ekipai surinko 24 taškus.

Niujorke sužaistose rungtynėse vietos „Knicks“ (4-18) nesugebėjo pasipriešinti Denverio „Nuggets“ (14-5) klubui, kurie pergalę iškovojo 37 taškų skirtumu – 129:92 (33:27, 34:18, 31:30, 31:17).

Praėjusiame sužaistame susitikime NBA čempionate „Knicks“ krepšininkai Milvokio ekipai pralaimėjo 44 taškų skirtumu.

Denverio ekipoje net 8 krepšininkai surinko dviženklį rezultatyvumą, o rezultatyviausiai rungtyniavo 17 taškų pelnęs Willas Bartonas.

„Knicks“ gretose Mitchellas Robinsonas taip pat buvo rezultatyviausias su 17 taškų kraičiu.