2019.12.06 07:31

Įspūdingo latvio puolimo šou antrajame kėlinyje įkvepti „Wizards“ palaužė „76ers“ klubą

LRT.lt2019.12.06 07:31

NBA čempionato rungtynėse įspūdingą pasirodymą surengė Vašingtono „Wizards“ (7-13) klube rungtyniaujantis latvis Dairis Bertanis, o žaidėjo klubas rezultatu 119:113 (25:33, 40:22, 26:26, 28:32) namuose palaužė Filadelfijos „76ers“ (15-7) ekipą.

Antrajame ketvirtyje, kuriame šeimininkai spurtavo ir susikrovė dviženklį pranašumą (65:55), D. Bertanis pataikė net 5 tritaškius ir 2 dvitaškius bei iš viso pelnė 19 taškų.

Iš viso krepšininkas dvikovoje surinko 25 taškus (7/13 tritaškių) bei pasiekė asmeninį sezono rekordą. Latvis per gruodį sužaistas trejas rungtynes demonstruoja fantastišką formą ir pelno po 22 taškus.

Po puikios „Wizards“ atkarpos antrajame kėlinyje šeimininkai sugebėjo išlaikyti persvarą iki susitikimo pabaigos.

„76ers” klubo gretose lyderiai – Benas Simmonsas ir Joelis Embiidas – išsiskyrė ne tik naudingu žaidimu, bet ir klaidomis. Abu krepšininkai kartu prarado 15 kamuolių susitikime.

Tiesa, J. Embiidas dvikovoje atkovojo net 21 kamuolį.

Įdomu tai, kad „76ers“ ekipa pralaimėjo jau dešimtąsias rungtynes Vašingtone iš eilės. Pastarąjį kartą Filadelfijos klubas pergale šioje arenoje džiaugėsi prieš šešerius metus – 2013 m. lapkričio 1 d.

Vašingtono „Wizards“: Rui Hachimura 27 taškai, Bradley Bealas 26, Dairis Bertanis 25, Ishas Smithas 19.

Filadelfijos „76ers”: Tobias Harrisas 33 taškai, Joelis Embiidas (21 atk. kam.) 26, Benas Simmonsas (10 atk. kam.) 17, Raulis Neto 11.