2019.12.04 20:52

Nedovanotinai daug kartų klydę „Neptūno“ krepšininkai patyrė pralaimėjimą Vengrijoje

LRT.lt2019.12.04 20:52

Trečiąjį pralaimėjimą FIBA čempionų lygoje trečiadienį Sombathėjaus (Vengrija) mieste patyrė Klaipėdos „Neptūno“ (4-3) krepšininkai, rezultatu 97:73 (21:14, 25:22, 27:18, 24:19) turėję pripažinti vietos „Falco“ (3-4) klubo pranašumą.

Patyrusi nesėkmę Klaipėdos ekipa prarado galimybę išlikti D grupės pirmaujančių komandų grupėje. Tuo tarpu dviejų pralaimėjimų seriją turnyre nutraukę Vengrijos klubo krepšininkai pakils iš turnyro lentelės dugno.

Susitikime svečiai prarado net 21 kamuolį. Po „Neptūno“ klaidų šeimininkai pelnė net 25 tašku. „Falco“ dvikovoje suklydo tik 9 kartus.

Dviženklį pranašumą rungtynėse „Falco“ klubas susikrovė jau antrajame kėlinyje, po kurio komandas skyrė dešimt taškų – 46:36.

Antroje susitikimo pusėje Tomo Rinkevičiaus auklėtinių deficitas tik didėjo, o prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai jau buvo atitrūkę 19 taškų skirtumu – 73:54.

Ketvirtasis kėlinys permainų klaipėdiečių žaidime neatnešė ir Lietuvos ekipa patyrė nesėkmę.

Klaipėdos „Neptūnas“: Tomas Delininkaitis ir Simas Galdikas po 15 taškų, Žygimantas Janavičius (9 rez. perd.) 10.

Sombathėjaus „Falco“: Zoltanas Perlas 21 taškas, Quintonas Hookeris ir Szilardas Benke po 16, Marko Filipovity 11, Juvonte Reddicas 10.