2019.12.03 22:51

Trys iš eilės – pagreitį įgijęs „Lietkabelis“ dar kartą triumfavo FIBA čempionų lygoje

LRT.lt2019.12.03 22:51

Trečią pergalę iš eilės FIBA Čempionų lygos A grupėje iškovojo Panevėžio „Lietkabelis“ (3/4). Panevėžiečiai namuose po dramatiškos kovos 78:72 (15:14, 14:21, 26:20, 23:17) įveikė Holono UNET (3/4) krepšininkus.

Prieš tai panevėžiečiai buvo patyrę net 4 nesėkmes paeiliui.

„Lietkabeliui“ šis mačas leido pakilti į 4-ąją A grupės poziciją.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias Željko Šakičius. Jis pelnė 22 taškus (4/14 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 8/8 baudų) bei atkovojo 10 kamuolių.

Pastarajam solidžiai talkino 16 taškų surinkęs Tomas Dimša (3/4 dvitaškių, 3/7 tritaškių). Po 11 pridėjo Margiris Normantas ir Paulius Valinskas.

Pralaimėjusiai komandai 22 taškus sumetė Marcusas Fosteris (7/12 dvitaškių, 2/5 tritaškių). Dar 15 pridėjo Richardas Howellas (7/13 dvitaškių, 13 atk. kam.). 12 pelnė Troy`us Caupainas (7 rez. perd.).

Po dviejų kėlinių mūsiškiai turėjo 6 taškų deficitą (29:35). Panašu, kad jų trenerių štabas per pertrauką sugebėjo kaip mat įkvėpti savo auklėtinius.

Per trečiąjį ketvirtį panevėžiečiai išlygino rezultatą (55:55), o paskutiniajame, puikios gynybos ir savalaikių tritaškių vedami, sugebėjo susikrauti 7 taškų persvarą (66:59), kurios varžovai galutinai ir nebepanaikino.