Naujienų srautas

Sportas2019.12.03 11:40

Su Mindaugu Čepu atsisveikinęs „Kauno Žalgiris“ treneriu paskyrė Roką Garastą

LRT.lt 2019.12.03 11:40

Futbolo klubas „Kauno Žalgiris“ pranešė, kad atsisveikina su komandą pastaruosius du sezonus treniravusiu vilniečiu Mindaugu Čepu, o į jo vietą pasamdė Roką Garastą.

41 metų futbolo specialistas šį sezoną su Kauno klubu užėmė istorinę ketvirtąją vietą A lygoje. Klubas praneša, kad trenerio sutartis tiesiog baigėsi ir linki jam sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Praėjus kiek laiko Kauno klubas pranešė, kad naujuoju ekipos treneriu tampa vos 31 metų Rokas Garastas, kuris yra legendinio Lietuvos krepšinio trenerio Vlado Garasto anūkas.

R. Garastui tai bus pirmasis darbas vyriausiojo trenerio poste klube. Iki šiol jis yra dirbęs Edgaro Jankausko asistento Lietuvos futbolo rinktinėje, U-19 ir U-17 rinktinių trenerio asistentu, vadovavo U-16 ir U-17/18 rinktinėms.

Tuo tarpu 2004 m. karjerą Vilniaus „Žalgiryje“ baigęs M. Čepas jau anksčiau buvo siejamas su perėjimu būtent į Lietuvos vicečempionų gretas. Vilniečiai po sezono jau atsisveikino su portugalo Joao Martinsu.

Vilniaus „Žalgiryje“ M. Čepas jau yra dirbęs 2004–2013 m., didžiąją dalį laiko pradirbo trenerio asistentu, pusantro sezono komandai vadovavo pats, o paskui tapo Igorio Pankratjevo asistentu.

Iš Vilniaus jo karjera vėliau krypo į Gargždų „Bangą“, Utenos „Utenį“ ir „Jonavą“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi