Naujienų srautas

Sportas2019.12.02 11:45

Ilgai laukta Maslobojevo kova Kinijoje neįvyks – varžovas negavo vizos

LRT.lt 2019.12.02 11:45

Gruodžio 7-ąją dieną Kinijos Šendženo mieste turėjusi vykti „Glory 73“ turnyro kova tarp Sergejaus Maslobojevo ir brito Fraserio Weightmano neįvyks. To priežastis – pastarasis negavo Kinijos vizos.

Apie tai pats S. Maslobojevas parašė savo feisbuke.

Kova buvo numatyta pussunkio svorio kategorijoje, „Superfight series“ dalyje.

Įdomu tai, kad šie du sportininkai tarpusavyje jau susitiko kovo mėnesį Vilniuje vykusiame „King of Kings“ turnyre.

Tada nesunkią pergalę antrame raunde iškovojo lietuvis.

„Glory“ turnyre S. Maslobojevas debiutavo spalio 12-ąją Diuseldorfe, tada jis į nokdauną pasiuntė ir teisėjų sprendimu nugalėjo azerbaidžanietį Bahramą Rajabzadehą.

Pateikiame Lietuvos kovotojo komentarą apie neįvyksiančią kovą.

„Nors ir kaip bebūtų apmaudu, bet mano kova kuri turėjo įvykti gruodžio 7d. Kinijoje, Shenzhen mieste neįvyks! Negaliu perteikti apmaudo dėl to, kiek buvo įdėta pastangų, darbo, vilčių bei lipimo per save, o galų gale reziume toks, kad mano priešininkas Fraseris Weightmanas negavo vizos į Kiniją, o likus mažiau nei savaitei yra labiau nei sudėtinga rasti kažką iš organizacijos su atidaryta viza į Kinija. Be abejo organizacija yra profesionali ir padengs dalį pasiruošimo išlaidų, nors apmaudo ir vidinio nusivylimo savo ir komandos aš negaliu nuslėpti ir visų laukto antro mano pasirodymo #Glory organizacijoje teks palaukti iki kitų metų pradžios. Visiems dar kartą dėkoju už palaikymą, paramą bei pagalbą. Kitais metais mes dar sudrebinsime pasaulį!“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi