Sportas

2019.11.29 14:49

„B tribūna“ negailestingai kirto „Rytui“: prieš „Nevėžį bent jau turėjome šansą laimėti

LRT.lt2019.11.29 14:49

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai ketvirtadienį išvykoje pralaimėjo Panevėžio „Lietkabeliui“ ir patyrė jau ketvirtąją nesėkmę per pastarąsias šešerias rungtynes, o tuo neliko patenkinti ištikimiausi komandos sirgaliai „B tribūna“.

Feisbuke komanda išreiškė nepasitenkinimą žaidėjų nusiteikimu, trenerio Dainiaus Adomaičio kalbas spaudos konferencijoje.

LRT.lt pateikia neredaguotą „B tribūnos“ įrašą.

„Ką tau reiškia garbė atstovauti sostinės komandai? Toks klausimas kirba rytfanių galvose, o jį norisi užduoti kiekvienam komandos nariui atskirai. Galima juokauti, kad prie Ryto pralaimėjimų esame įpratę, bet vakar buvo kažkas kito. Po katastrofiškai sužaisto antrojo kėlinio ir ypač paskutiniųjų jo minučių jau pradėjome kalbėtis: "Ką darom, kai pralaimėsim?" Taip taip, kai pralaimėsim, nes jokių "jei" jau nebebuvo.

Absoliuti gėda kiekvienam, vakar pasirodžiusiam aikštėje su Ryto marškinėliais. Ir kai atrodo, kad po ilgosios pertraukos komanda turėtų grįžti užsivedusi ir pikta, ji toliau beviltiškai slankioja po aikštę. Galbūt kitą kartą praneškite, kai būsite nenusiteikę žaisti? Kai kurie nesupranta, kad žmonės išeina iš savo darbų anksčiau, aukoja vakarus su šeima vien tam, kad savaitės viduryje nusigrūstų į Panevėžį. Ir ką ten pamatytų? Absoliutų pažeminimą?

Spaudos konferencijoje net neužsimenama apie savo fanus, nei vieno supi*to atsiprašau. Nei vieno! Atrodo, kad treneriui toks dalykas kaip fanai net neegzistuoja. Svarbiausia pasiteisinti, surasti kaltų ir pasakyti, kad šitas pralaimėjimas kitoks. Sutinkame, jis kitoks – prieš Nevėžį bent jau turėjome šansą laimėti, o vakar ne. Gynėme tai ilgai, tikėdamiesi, jog kažkas keisis ar reikia laiko, bet pastaruoju metu viskas tampa aišku.

Blogos emcijos nesitraukia, bet rytoj turėsime visas galimybes jas išlieti palaikydami tuos, kuriem tai svarbu – tuos, tarp kurių nėra jokių žvaigždžių, o yra tik jauni, alkani pergalių ir tyro noro laimėti, bičiukai. Tikimės, kad palaikymas šiems jaunuoliams užaugins sparnus ir ateityje galėsime džiaugtis ne po sostinės barus besitrankančia žaidėjų grupe, o komanda su kovingais žaidėjais, kuriems pralaimėjimas silpnesnėms komandoms sukeltų tokias pačias emocijas, kaip ir mums vakar. Rytoj susitinkame ir įkvepiame mūsų jaunąją kartą, nes Rytas nėra tai, ką matėme vakar“.

LRT.lt primena, jog „B tribūna“ planuoja šeštadienį griausmingai palaikyti dublerinę vilniečių komandą, kuri NKL čempionate kausis su Kauno „Žalgirio“ dubleriais.

Tokį sprendimą ištikimiausi komandos sirgaliai priėmė tada, kai pareiškė, jog nesilankys pagrindinių komandų rungtynėse dėl, jų akimis, netinkamo LKL elgesio.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.