Sportas

2019.11.29 12:24

Trenerį atleido ir kitas Šiaurės Londono klubas – Emery palieka „Arsenal“

LRT.lt 2019.11.29 12:24

Pastarosiomis savaitės sklidusios kalbos apie miglotą Londono „Arsenal“ trenerio Unai Emery ateitį klube penktadienį baigėsi oficialia žinute – ispanas buvo atleistas.

Prie komandos vairo buvęs „Sevilla“ ir PSG treneris stojo 2018-ųjų vasarą, pakeitęs ilgametį ekipos vedlį Arsene`ą Wengerą ir per savo laiką sugebėjo komandą nuvesti iki Europos lygos finalo.

Tačiau šio sezono startas buvo prastas – komanda visuose turnyruose nelaimėjo jau 7 rungtynių iš eilės, o galutinai klubo vadovų kantrybės taurę perpildė nesėkmė ketvirtadienio pralaimėjimas Europos lygos Frankfurto „Eintracht“ klubui.

Šiose rungtynėse Londono „Emirates“ stadionas buvo praktiškai tuščias, o į jas atvykę sirgaliai atvirai demonstravo žinutes su norais, jog treneris būtų atleistas.

Pranešama, jog komandos valdyba planavo dar suteikti strategui šansą savaitgalio rungtynėse su „Norwich“, tačiau buvo priimtas sprendimas viską paspartinti ir su treneriu atsisveikinti anksčiau.

Prie komandos vairo laikinai stos buvęs trenerio asistentas ir ilgametis klubo žaidėjas Freddie Ljungbergas, tačiau taip pat pranešama, jog bus pradėtos naujo nuolatinio trenerio paieškos.